Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam mały problem ... Jak przejeżdżam przez progi niby czymś obcieram ale tak nie jest i cos z przedniego zawieszenia dziwny dźwięk jak by się obcierało cos przy hamowaniu ściąga mnie na lewo a podczas jazdy caly samod idzie na lewo... Fakt wpadłem w ładna dziurkę

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mam mały problem ... Jak przejeżdżam przez progi niby czymś obcieram ale tak nie jest i cos z przedniego zawieszenia dziwny dźwięk jak by się obcierało cos przy hamowaniu ściąga mnie na lewo a podczas jazdy caly samod idzie na lewo... Fakt wpadłem w ładna dziurkę

zobacz czy czterech sladow nie zostawiasz :decayed:

Opublikowano

mojej młodej w peugeocie ostatnio podczas jazdy sprężyna pękła :wallbash: kluczem do kół ja włożyłem w kielich i jechaliśmy tak 20km później lawetą do chaty

Opublikowano

Mam mały problem ... Jak przejeżdżam przez progi niby czymś obcieram ale tak nie jest i cos z przedniego zawieszenia dziwny dźwięk jak by się obcierało cos przy hamowaniu ściąga mnie na lewo a podczas jazdy caly samod idzie na lewo... Fakt wpadłem w ładna dziurkę

ja tak miałem jak pokrzywiłem felgę wpadając w dziurę :decayed:

Opublikowano

przyczyna znoszenia moze byc trafiony jeden z górnych wahaczy :mysli:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Siemanko :kawa:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:hi:

Qmpel mi przesłał

Teraz w odwecie muszę poszukać coś na Alfę 156 :szukaj:

Opublikowano

:hi:

a mi koleś na stacji przydzwonił w lewy błotnik + zderzak :wallbash:

Opublikowano

WIŚNIA, czy to czasem nie ciebie mijałem dzisiaj na grunwaldzkiej?? Zamyśliłem się troszkę, a jak już w lusterko patrzyłem to wydawało mi się, że ramki klubowe widzę ;P

BTW, duże zniszczenia? :wallbash:

Opublikowano

WIŚNIA, czy to czasem nie ciebie mijałem dzisiaj na grunwaldzkiej?? Zamyśliłem się troszkę, a jak już w lusterko patrzyłem to wydawało mi się, że ramki klubowe widzę ;P

BTW, duże zniszczenia? :wallbash:

taa... wracałem z tyry z kolegom :decayed:[br]Dopisany: 14 Luty 2011, 19:32_________________________________________________Błotnik ma dość duży wgniot jak sie zderzak kończy u góry,a zderzak podrapany :wallbash: jeszcze dzisiaj jej wstawiłem troche jak jechałem do CSW i łańcuszek do wymiany doszedł bo klepie o obudowe że masakra :wallbash: [br]Dopisany: 14 Luty 2011, 19:35_________________________________________________Kempes :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: za szybka pomoc :notworthy:

Opublikowano

Potrzebuje ktos maty do lusterek, bo jutro musze jedna zamowic, to moge odrazu wziasc wiecej, jak cos to na pw http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=11421411

Ja bym zamówił tylko narazie muszę zobaczyć jak wygląda sytuacja czy moja instalacja jest odłączona czy po prostu maty już się skończyły :)
Opublikowano

do mnie juz leci zderzak na dwa kominy...od kolegi Czestera za forum :kox: :kox: :kox::ad: :ad:

Opublikowano

Będzie :kox:

Opublikowano

Będzie :kox:

musi, tylko nie wiem kiedy bedziesz czas pomalowac ta dokladke :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.