Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

może to testowa wersja :naughty:

mocno walone nie było

accident-audi-2.jpg

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

może to testowa wersja :naughty:

mocno walone nie było

accident-audi-2.jpg

ładne alu :naughty: może chce sprzedać :kox:

Opublikowano

ja ci dam wisnia ale dziekowka w ramach rekompensaty oslona przegubu :polew:

Opublikowano

ja ci dam wisnia ale dziekowka w ramach rekompensaty oslona przegubu :polew:

oczadział :shocked: nie mam imadła :naughty:

Opublikowano

ja ci dam wisnia ale dziekowka w ramach rekompensaty oslona przegubu :polew:

też Ci narzekał że nic nie robisz??

bo ja zawsze jak z nim robie to zapieprzam za 2 a narzeka ciągle :disgust:

Opublikowano

w sumie nawet nie wiem jak jest przegub mocowany do pół osi, czy wbijany czy na pierścionek :mysli:[br]Dopisany: 17 Luty 2011, 22:48_________________________________________________

ja ci dam wisnia ale dziekowka w ramach rekompensaty oslona przegubu :polew:

też Ci narzekał że nic nie robisz??

bo ja zawsze jak z nim robie to zapieprzam za 2 a narzeka ciągle :disgust:

:polew: milcz nygusie[br]Dopisany: 17 Luty 2011, 22:49_________________________________________________tylko ci tam kanapę wstawić

Opublikowano

:polew: milcz nygusie

tylko ci tam kanapę wstawić

byle czystą,bo wiesz że nie lubie się brudzić :polew:
Opublikowano

ja ci dam wisnia ale dziekowka w ramach rekompensaty oslona przegubu :polew:

a swoją drogą to doje...e te śruby były że ho ho[br]Dopisany: 17 Luty 2011, 22:51_________________________________________________

:polew: milcz nygusie

tylko ci tam kanapę wstawić

byle czystą,bo wiesz że nie lubie się brudzić :polew:

poczekaj,jeszcze przyjedziesz :baseball:

Opublikowano

poczekaj,jeszcze przyjedziesz :baseball:

pewnie że przyjade :tongue4: w końcu współzałożycielem serwisu jestem :cool1:
Opublikowano

poczekaj,jeszcze przyjedziesz :baseball:

pewnie że przyjade :tongue4: w końcu współzałożycielem serwisu jestem :cool1:

no nie wiem czy juz sie wkupiłeś :mysli: [br]Dopisany: 17 Luty 2011, 22:54_________________________________________________http://expresskaszubski.pl/pictures/2008-11/wypadek-kawelki-audi.jpg może to ta audiana kolor podobny [br]Dopisany: 17 Luty 2011, 22:56_________________________________________________http://e.autokrata.pl/a893/4291b4d00028d003454b834a można? ciekawe czy ktos przeżył :mysli:

Opublikowano
http://e.autokrata.pl/a893/4291b4d00028d003454b834a

można? ciekawe czy ktos przeżył :mysli:

hmmm z tego co widze to tam bierznika nie ma wogóle
Opublikowano

CO Z TYM SPOTEM?? ROBIMY W BYDGOSZCZY??

Opublikowano

CO Z TYM SPOTEM?? ROBIMY W BYDGOSZCZY??

mi pasuje bo ide do pracy :decayed:

Opublikowano

Paweł z S-Audio na Żwirki i Wigury to magik od car audio :good:

koło mnie :naughty: kumplowi w mercedesie całe nagłośnienie składali+zabudowe bagażnika i wyszło im :good:

znam go, to znajomy mojego brata :) jakbym nie był go pewien to bym nie polecał :good:

Grzechu, dlatego twierdzę że był zdrowo je*nięty :gwizdanie:

Pawła znam bardziej niż dobrze.... nie raz flache opanowaliśmy :P polecam...

ale mam tez jeszcze inne źródło..... jakby ktos był chetny... na pewno tanio... jakby co to na pw.

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

w weekend jade z kumplem to padło obejrzeć :mysli:

na moje to trochę tanio zrobione :gwizdanie:

ale ja nie kupuje :kox:

no i V6 pod maską :good:

co o tym myślicie??

http://otomoto.pl/audi-a6-czarny-matt-quattro-2-8-C16846179.html

Grzesiu nie ogladaj wogole tego ona stała u mnie pod firmą i mogę powiedzieć jedno szału nie robi i db zrobiona tez ni e jest
Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.