Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

BYDGOSZCZ 20.02.2011 godzina 18:00 pod TESCO:

1. ArturB6

2.Daras

3.Thumas

4. Szefunio Grzechu

5. Jędrek

6. WIŚNIA [br]Dopisany: 19 Luty 2011, 13:23_________________________________________________tylko nie wiem czy jest sie czym pokazywać :wallbash: listwy nie ma,błotnik rozwalony,szklanki klepią :wallbash:

WIŚNIA masz u mnie MISTRZA - jak Ci mówiłem kilka razy że to szklanki to się kłóciłeś że to napinacz potem jak pojechaliśmy do mechanika, który stwierdził że to napinacz to przyznałeś że ma rację, a teraz sam mówisz że to szklanki :shocked:

czas skończyć wróżenie z fusów i rozebrać gada :chytry:

taa... trzeba mieć 500zł na szklanki :wallbash:[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 14:04_________________________________________________Przemyślałem na spokojnie w chacie temat i jestem pewien że to szklanki napinacz z łańcuszkiem nie ma jak tak klepac,tylko szura po obudowie,a klepanie jest wyraźnie z 1 cylindra od kabiny.

czyli dokładnie tam gdzie pompa oleju daje najsłabsze ciśnienie

radził bym i to sprawdzić

manometr i wszystko wiadomo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

i nikt wiecej sie do listy na spot nie dopisze?

ja ewentualnie mogę dopisać auto :decayed: bo o 18 to już będę w pracy :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIŚNIA dzwoniłeś do tamtej firmy?

niet,czekam na podwyżkę :naughty:[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 19:10_________________________________________________

BYDGOSZCZ 20.02.2011 godzina 18:00 pod TESCO:

1. ArturB6

2.Daras

3.Thumas

4. Szefunio Grzechu

5. Jędrek

6. WIŚNIA [br]Dopisany: 19 Luty 2011, 13:23_________________________________________________tylko nie wiem czy jest sie czym pokazywać :wallbash: listwy nie ma,błotnik rozwalony,szklanki klepią :wallbash:

WIŚNIA masz u mnie MISTRZA - jak Ci mówiłem kilka razy że to szklanki to się kłóciłeś że to napinacz potem jak pojechaliśmy do mechanika, który stwierdził że to napinacz to przyznałeś że ma rację, a teraz sam mówisz że to szklanki :shocked:

czas skończyć wróżenie z fusów i rozebrać gada :chytry:

taa... trzeba mieć 500zł na szklanki :wallbash:[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 14:04_________________________________________________Przemyślałem na spokojnie w chacie temat i jestem pewien że to szklanki napinacz z łańcuszkiem nie ma jak tak klepac,tylko szura po obudowie,a klepanie jest wyraźnie z 1 cylindra od kabiny.

czyli dokładnie tam gdzie pompa oleju daje najsłabsze ciśnienie

radził bym i to sprawdzić

manometr i wszystko wiadomo

tzn.? mam sprawdzić ciśnienie na cylindrze? :mysli: a co to mi da? mi sie wydaje otworek w szklance sie zatkał albo szklanka sie przekręciła i licho olej dostaje,ale w sumie na zimnym początkowo klepie a później ustaje,jak sie rozgrzeje to różnie czasmi wali a czasami nie :wallbash:[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 19:17_________________________________________________http://www.arco-tech.pl/index.php?products=product&prod_id=171 że takim?[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 19:23_________________________________________________[quote name=wera :) ]

:hi:

i nikt wiecej sie do listy na spot nie dopisze?

a masz w nim listwę drzwi prawych tylnych?

ja ewentualnie mogę dopisać auto :decayed: bo o 18 to już będę w pracy :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIŚNIA Bubie chyba chodziło o ciśnienie oleju. Za małe ciśnienie oleju i dlatego szklanki klepią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doktor sie wypłukuje i zatyka kanały pewnie,wymienie olej i zobaczymy czy ucichnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprzedni właściciel chyba lał :wallbash:[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 20:57_________________________________________________w życiu nawet bym do kosiarki nie wlał doktora[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 20:58_________________________________________________co tu taka cisza dzisiaj? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20:58[/size]_________________________________________________co tu taka cisza dzisiaj? :kox:

bo weekend i wszyscy tankują :drinks: nie wiesz :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie tankuję... czekam na ojca chrzestnego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name=wera :) ]

20:58[/size]_________________________________________________co tu taka cisza dzisiaj? :kox:

bo weekend i wszyscy tankują :drinks: nie wiesz :decayed: :decayed:

ja tankuje i siedzę tu :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, że tak - jak zawsze :good::naughty:

niestety musze byc na 18 w pracy bo mi sie w czwartek nie chcialo isc i zrobilam sobie wolne :naughty: ale jak wliczone to git :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

ale stypa...coraz gorzej(nudniej) w tym dziale :gwizdanie:

żeby było ciekawiej to jutro prawdopodobnie zamawiam turbotimer + obudowa:kox:

podłokietnik w drodze,i kilka innych pomysłów mam :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakich?

[br]Dopisany: 20 Luty 2011, 00:54_________________________________________________zawieche kup bo na tym to wygląda jak terenówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

jakich?

zawieche kup bo na tym to wygląda jak terenówka

już normalnie stoi...ułożyło się chyba :cool1:

już tak nie stoi :polew:

03022011756.jpg

co do pomysłów to zrobić rzeczy praktyczne i przydatne....nic co ma tylko cieszyć oko :gwizdanie:

żadnego modyfikowania zawieszenia czy silnika :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak myślałem że sie ułoży bo na początku masakra była :wallbash:[br]Dopisany: 20 Luty 2011, 01:03_________________________________________________moja dziupla :shocked::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...