Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

http://moto.allegro.pl/popychacze-zaworow-hydrauliczne-szklanki-vw-audi-i1467533009.html te są dobre :naughty:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 23:18_________________________________________________

moja młoda pić nie musi, prawko ma :decayed:

:naughty:

to kiedy? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

ty sie smiej u mnie też ogrzewanie nie działało to mi młoda tyż sprzedać niunie chciała :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Grześ jak ci servis znowu wyskoczył to szukaj gdzieś w wątku "zrób to sam" było "

a czego on tam ma szukac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kieras: http://allegro.pl/naprawa-radia-chorus-i-concert-i-i1471319131.html

Pytanie czy to naprawdę działa, jeśli tak to koszt połowę mniejszy niż wymiana procesora...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio załatwiałem kumplowi do TDI ORI szklanki INA za 20zł za sztukę tu w Bydgoszczy, więc jak chcesz to mogę Ci załatwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio załatwiałem kumplowi do TDI ORI szklanki INA za 20zł za sztukę tu w Bydgoszczy, więc jak chcesz to mogę Ci załatwić.

:good: jak byś mógł :rolleyes: [br]Dopisany: 22 Luty 2011, 17:57_________________________________________________

"Grześ jak ci servis znowu wyskoczył to szukaj gdzieś w wątku "zrób to sam" było "

a czego on tam ma szukac?

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=106137.0 tego miał szukać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem dzisiaj przyczyny niedziałającego centralnego zamka i oświetlenia wnętrza po otwarciu drzwi. Połowiczny sukces. Rozebrałem dzisiaj pół samochodu :wallbash:

Mógłby ktoś z B5 sprawdzić ile brązowo-białych kabli idzie do pompki centralnego zamka?

Wydaje mi się, że jednego mi brakuje, mam wolne miejsce we wtyczce i wygląda tak, jakby coś tam wcześniej siedziało.

Druga sprawa, to że jeden z kabli dający masę mam gdzieś przerwany, czort wie gdzie, idzie on od jakiejś krańcówki zapewne, jak go zaraz przy pompce zewrę z pozostałymi to oświetlenie działa... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem dzisiaj przyczyny niedziałającego centralnego zamka i oświetlenia wnętrza po otwarciu drzwi. Połowiczny sukces. Rozebrałem dzisiaj pół samochodu :wallbash:

Mógłby ktoś z B5 sprawdzić ile brązowo-białych kabli idzie do pompki centralnego zamka?

Wydaje mi się, że jednego mi brakuje, mam wolne miejsce we wtyczce i wygląda tak, jakby coś tam wcześniej siedziało.

Druga sprawa, to że jeden z kabli dający masę mam gdzieś przerwany, czort wie gdzie, idzie on od jakiejś krańcówki zapewne, jak go zaraz przy pompce zewrę z pozostałymi to oświetlenie działa... :wallbash:

manny ja kiedys czytalem ze masy sa laczone gdzies pod nogami pasazera z tylu chyba z prawej strony, ale ile w tym prawdy to niewiem, nigdy tego nie sprawdzalem,

WISNIA

od '98 mozna tylko

pomimo imma w liczniku u grzecha, niestety tylko vag, takze nie ma czego tam szukac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Many ja mase zgubilem wlasnie ale od podwietlenia deski rozdzielczej....sPyatnie chlopoki mial ktos doczynienia z felgami rozkrecanymi?? bo mam problem swoje rozkrecilemi nic 34 srubki a srodek nadal niechce wyjsc...

musisz wziasc wiekszy mlotek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...