Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

przeoczyłeś maalany :naughty:

kumpel kiedyś w Fordonie po schodach zjechał maluchem i uciekł policji a oni Passatem staneli :evil:

haha można i tak.. mały to się wszędzie zmieści :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

wariaci jeżdzą wszyskim tak naprawde lecz można jasno określić... ludzi jeźdzący poszczególnymi markami... do Hondy przypisuje się młodych ludzi, świeżych kierowców z chęcią popisania się przed swoją 17letnią dziewczyną ... BMW ludzi mających o sobie wysokie mniemanie o umiejętnościach kierowania pojazdem, czasem cfaniaczków. Audi raczej spokojnych z nutą wariacji :kox: Mercedesy dla dziadków ... przyznacie że jest coś w tym.

Tak się tworzą stereotypy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.wp.pl/kat,106078,title,Wal-po-osobowce-Tak-ucza-jezdzic-Tirem,wid,13276032,wiadomosc.html?ticaid=1c0b7

niestety prawda jest taka że kierowcy Tirów nie zwracają uwagi na nic innego co się dzieje na drodze, bo im nic się nie stanie. [br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 15:10_________________________________________________Komorowski podniósł pensje poprzednikom... czemu sie normalnym ludzią nie podniesie pensji tylko istnieje w naszym kraju dorabianie bogaczy...po cholere im na emeryturze prezydenckiej wiecej kasy ... :confused4:

http://www.tvn24.pl/0,1697719,0,1,komorowski-podniosl-pensje-poprzednikom,wiadomosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w naszym kraju kuleje cała infrastruktura, ilość i jakość dróg to jakaś kpina z podatników :kwasny: o kolei w ogóle nie wspominam :bag:

Pewnie gdyby nie konstanty, to mielibyśmy obwodnicę a tak to :dziura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Pewnie gdyby nie konstanty, to mielibyśmy obwodnicę a tak to :dziura:

a tak KonDom zafundował Nam plaże w centrum miasta gdzie pieski srają i sikają gdzie popadnie :facepalm:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema !!!!!! kto mi naprawi hamulce? :mysli:

tyle masz roboty na głowie że brak czasu na twojego ? ;d

co masz z nim ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Widzę, że nie tylko ja mam problem z hamulcami. Poszukuję zacisk przedni prawy do A4 b5 AFN w dobrym stanie. Wiecie może gdzie w naszych okolicach szukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jednak nie tylko w audi tak mocno wycieraja sie raczki na dzwiach przy sterowaniu szybami..... ogolnie auto fajne w sierodku ale nie na moja kieszen....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Widzę, że nie tylko ja mam problem z hamulcami. Poszukuję zacisk przedni prawy do A4 b5 AFN w dobrym stanie. Wiecie może gdzie w naszych okolicach szukać?

zadzwon na Podolska tam jest szrot i maja sporo czesci tu masz nr 0523455292

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema !!!!!! kto mi naprawi hamulce? :mysli:

tyle masz roboty na głowie że brak czasu na twojego ? ;d

co masz z nim ?

w ogóle nie mam :decayed: w 3 dni sie coś posypało i pedał w podłoge wpada, jak próbowałem odpowietrzyć to w ogóle ciśnienia nie ma na przednim lewym kole,tylko to próbowałem odpowietrzyć bo jak zobaczyłem że nie ma ciśniena to dałem sobie spokój :kwasny:[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 22:11_________________________________________________

Siema !!!!!! kto mi naprawi hamulce? :mysli:

JA!! JA!! JA!! :evil2:

nówki sztuki Ci założe :naughty:

hamulec_alivio_br_m430.jpg

poczekaj jak ci wymienie wahacze :naughty: pourywam śruby :evil:[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 22:13_________________________________________________

Witam. Widzę, że nie tylko ja mam problem z hamulcami. Poszukuję zacisk przedni prawy do A4 b5 AFN w dobrym stanie. Wiecie może gdzie w naszych okolicach szukać?

napisz do 89Paweł89 :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 22:14_________________________________________________Kieras "szewc bez butów chodzi " :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 22:15_________________________________________________w końcu dziadek kody wypasu spisał z niuni :decayed: dzisiaj będe sprawdzał co tam sie w niej kryje :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...