Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko :kawa:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

dobrze że znalazłeś to ogłoszenie ,bo mam akurat na zbyciu 20tyś. :naughty:

Opublikowano

dobrze że znalazłeś to ogłoszenie ,bo mam akurat na zbyciu 20tyś. :naughty:

to dawaj :naughty:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Grzechu ogarnij się z tym avatarem :facepalm:

Opublikowano

Dobre Grześ dobre :good::polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

Starogard Gdański dzisiaj objechany na szybko. Przy okazji puknęło 250000km. :gwizdanie: czas na złom :kwasny:

Opublikowano

ja dopiero 190000 :gwizdanie: ciekawe czy oryginalny przebieg :naughty:

Opublikowano

ja dopiero 190000 :gwizdanie: ciekawe czy oryginalny przebieg :naughty:

U Ciebie napewno przecież to pali 100L/100km kto dałby radę to tankować :polew: I tak duży wynik :tongue4:

Opublikowano

Grzechu ogarnij się z tym avatarem :facepalm:

Dobre Grześ dobre :good::polew: :polew:

co jest?? :blink::mysli:

Opublikowano

Grzechu ogarnij się z tym avatarem :facepalm:

Dobre Grześ dobre :good::polew: :polew:

co jest?? :blink::mysli:

skasowałeś :blink::thumbdown:

Opublikowano

Grzechu, w końcu porządny avatar :good: btw. masz już jakąś kalkulację z Kręgla?

Opublikowano

ja dopiero 190000 :gwizdanie: ciekawe czy oryginalny przebieg :naughty:

U Ciebie napewno przecież to pali 100L/100km kto dałby radę to tankować :polew: I tak duży wynik :tongue4:

:o to jak na wolnych obr. chodzi :naughty: jak wstawiam to 140 l pali :kox:

Opublikowano

Grzechu, w końcu porządny avatar :good: btw. masz już jakąś kalkulację z Kręgla?

:good:

ogólnie to sprawa wygląda tak że konkurencja odpadła (mazury) ze względu na zbyt późny termin

więc na razie jedyny wybór to nasz region :kox:

pożyjemy zobaczymy :wink4:

jestem w trakcie załatwiania zgody na wynajem pasa koronowskiego z Urzędem Koronowa i Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i

Autostrad,w razie co to i z Policją trzeba będzie dalej ustalać zabezpieczenie itd

pracy jeszcze sporo.....

Opublikowano

Grzechu, w końcu porządny avatar :good: btw. masz już jakąś kalkulację z Kręgla?

:good:

ogólnie to sprawa wygląda tak że konkurencja odpadła (mazury) ze względu na zbyt późny termin

więc na razie jedyny wybór to nasz region :kox:

pożyjemy zobaczymy :wink4:

jestem w trakcie załatwiania zgody na wynajem pasa koronowskiego z Urzędem Koronowa i Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i

Autostrad,w razie co to i z Policją trzeba będzie dalej ustalać zabezpieczenie itd

pracy jeszcze sporo.....

:shocked: ile wołają za wynajęcie? :mysli:

Opublikowano

Grzechu, w końcu porządny avatar :good: btw. masz już jakąś kalkulację z Kręgla?

:good:

ogólnie to sprawa wygląda tak że konkurencja odpadła (mazury) ze względu na zbyt późny termin

więc na razie jedyny wybór to nasz region :kox:

pożyjemy zobaczymy :wink4:

jestem w trakcie załatwiania zgody na wynajem pasa koronowskiego z Urzędem Koronowa i Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i

Autostrad,w razie co to i z Policją trzeba będzie dalej ustalać zabezpieczenie itd

pracy jeszcze sporo.....

:shocked: ile wołają za wynajęcie? :mysli:

jeszcze nie wiem :cool1:
Opublikowano

Grzechu, w końcu porządny avatar :good: btw. masz już jakąś kalkulację z Kręgla?

:good:

ogólnie to sprawa wygląda tak że konkurencja odpadła (mazury) ze względu na zbyt późny termin

więc na razie jedyny wybór to nasz region :kox:

pożyjemy zobaczymy :wink4:

jestem w trakcie załatwiania zgody na wynajem pasa koronowskiego z Urzędem Koronowa i Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i

Autostrad,w razie co to i z Policją trzeba będzie dalej ustalać zabezpieczenie itd

pracy jeszcze sporo.....

jak będziesz potrzebować pomocy to wal śmiało, postaram się pomóc :hi: szkoda, że nie ma za specjalnie gdzie się pościgać... :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.