Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema zamulacze, coś tu cicho ostatnio.

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no cos strasznie cicho sie zrobilo

kogos dzis rano na kamiennej myknąłem o 6.30

ale niestety nie wiem kogo

prosze sie ujawnic :decayed:

czarne b5 avant z chromami

Opublikowano

heretic podaj nr koma na PW do siebie...mam hak do zwrotu...

Opublikowano

Arturo za to namierzony dziś pod samochodówką około 9:30-10:00

wzbudziłeś nie lada "poruszenie" wśród mega fanów bolidów młodzieży wiejskiej :naughty:

Opublikowano

Arturo za to namierzony dziś pod samochodówką około 9:30-10:00

wzbudziłeś nie lada "poruszenie" wśród mega fanów bolidów młodzieży wiejskiej :naughty:

w toaletach aż wrzało :jerk: :jerk: :polew:

Opublikowano

wisnia ty tylko o jednym :polew:

Opublikowano

[quote name=wera :) ]

wisnia ty tylko o jednym :polew:

:naughty: wiem że zazdrościsz :rolleyes:

Opublikowano

Arturo za to namierzony dziś pod samochodówką około 9:30-10:00

wzbudziłeś nie lada "poruszenie" wśród mega fanów bolidów młodzieży wiejskiej :naughty:

Kierownik Ty to chyba masz za zdrowe uzebienie :decayed:

Arturo za to namierzony dziś pod samochodówką około 9:30-10:00

wzbudziłeś nie lada "poruszenie" wśród mega fanów bolidów młodzieży wiejskiej :naughty:

w toaletach aż wrzało :jerk: :jerk: :polew:

Wiśnia a Ty to może teraz chcesz sprawdzić ile masz koni pod maską i sie ustawisz na kresce z klekotem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a nie tylko pracą żyje :tongue4:

Opublikowano

Wisnia mam pomysl co do roboty przy mojej furce :evil: %%% kieliszek na kazda odkrecona srubke

Opublikowano

Witam :hi:

Czy Toruń w niedziele aktualny?? :decayed:

Opublikowano

[quote name=wera :) ]

wisnia ty tylko o jednym :polew:

:naughty: wiem że zazdrościsz :rolleyes:

hheheh ze niby czego :polew:

ty masz tylko dwie opcje :drunk: albo :jerk::polew:

Opublikowano

Wisnia nie ma hamulcow :naughty: wiec nie ma co startowac bo jak sie rozpedzi to juz go nie zobaczysz na mecie :gwizdanie:

Opublikowano

Arturo za to namierzony dziś pod samochodówką około 9:30-10:00

wzbudziłeś nie lada "poruszenie" wśród mega fanów bolidów młodzieży wiejskiej :naughty:

Kierownik Ty to chyba masz za zdrowe uzebienie :decayed:

nee zle mnie zrozumiałeś

pół szkoły u mnie jest megamaniakami ( :kox: ) BMW (bolid młodzieży wiejskiej wszystkie prawie na CBY) a jak sie przejechałeś to odrazu było słychać ... zazdrość u niektórych :wink4:

Opublikowano

Arturo za to namierzony dziś pod samochodówką około 9:30-10:00

wzbudziłeś nie lada "poruszenie" wśród mega fanów bolidów młodzieży wiejskiej :naughty:

Kierownik Ty to chyba masz za zdrowe uzebienie :decayed:

Arturo za to namierzony dziś pod samochodówką około 9:30-10:00

wzbudziłeś nie lada "poruszenie" wśród mega fanów bolidów młodzieży wiejskiej :naughty:

w toaletach aż wrzało :jerk: :jerk: :polew:

Wiśnia a Ty to może teraz chcesz sprawdzić ile masz koni pod maską i sie ustawisz na kresce z klekotem :polew: :polew: :polew:

teraz to nie mam hamulców :naughty: ale jak opanuje temat to czemu nie :naughty: ale po co ci wstyd robić :polew:

Opublikowano

Wiśnia wiem ze brak u Ciebi hebelkow dlatego Ci zaproponowałem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wisnia mam pomysl co do roboty przy mojej furce :evil: %%% kieliszek na kazda odkrecona srubke

w sumie jeszcze trochę śrubek do pourywania masz :naughty: [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 21:40_________________________________________________

Wisnia nie ma hamulcow :naughty: wiec nie ma co startowac bo jak sie rozpedzi to juz go nie zobaczysz na mecie :gwizdanie:

pompami siadła, już była wymieniana bo na boku ma wybite A3 :naughty: więc coś było już dłubane [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 21:42_________________________________________________[quote name=wera :) ]

[quote name=wera :) ]

wisnia ty tylko o jednym :polew:

:naughty: wiem że zazdrościsz :rolleyes:

hheheh ze niby czego :polew:

ty masz tylko dwie opcje :drunk: albo :jerk::polew:

wiesz... słyszałem plotkę o twoich zabawach w Tesco w dziale warzywnym :polew: świeże ogóreczki itp. [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 21:43_________________________________________________

Wiśnia wiem ze brak u Ciebi hebelkow dlatego Ci zaproponowałem :polew: :polew: :polew:

2 koła hamują :naughty: i nawet ABS działa

Opublikowano

ty to może i starszy będziesz ale mądrzejszy już na pewno nie :polew: :polew:

Opublikowano
:decayed: prawda w oczy kole [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 22:11_________________________________________________pompa zamówiona :banan2: będzie hebel :decayed:
Opublikowano

pompa zamówiona :banan2:będzie hebel :decayed:

to już zacznij myśleć co następne jebnie bo odkąd Cie znam to same awarie masz :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.