Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Arturo za to namierzony dziś pod samochodówką około 9:30-10:00

wzbudziłeś nie lada "poruszenie" wśród mega fanów bolidów młodzieży wiejskiej :naughty:

Kierownik Ty to chyba masz za zdrowe uzebienie :decayed:

nee zle mnie zrozumiałeś

pół szkoły u mnie jest megamaniakami ( :kox: ) BMW (bolid młodzieży wiejskiej wszystkie prawie na CBY) a jak sie przejechałeś to odrazu było słychać ... zazdrość u niektórych :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturo za to namierzony dziś pod samochodówką około 9:30-10:00

wzbudziłeś nie lada "poruszenie" wśród mega fanów bolidów młodzieży wiejskiej :naughty:

Kierownik Ty to chyba masz za zdrowe uzebienie :decayed:

Arturo za to namierzony dziś pod samochodówką około 9:30-10:00

wzbudziłeś nie lada "poruszenie" wśród mega fanów bolidów młodzieży wiejskiej :naughty:

w toaletach aż wrzało :jerk: :jerk: :polew:

Wiśnia a Ty to może teraz chcesz sprawdzić ile masz koni pod maską i sie ustawisz na kresce z klekotem :polew: :polew: :polew:

teraz to nie mam hamulców :naughty: ale jak opanuje temat to czemu nie :naughty: ale po co ci wstyd robić :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisnia mam pomysl co do roboty przy mojej furce :evil: %%% kieliszek na kazda odkrecona srubke

w sumie jeszcze trochę śrubek do pourywania masz :naughty: [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 21:40_________________________________________________

Wisnia nie ma hamulcow :naughty: wiec nie ma co startowac bo jak sie rozpedzi to juz go nie zobaczysz na mecie :gwizdanie:

pompami siadła, już była wymieniana bo na boku ma wybite A3 :naughty: więc coś było już dłubane [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 21:42_________________________________________________[quote name=wera :) ]

[quote name=wera :) ]

wisnia ty tylko o jednym :polew:

:naughty: wiem że zazdrościsz :rolleyes:

hheheh ze niby czego :polew:

ty masz tylko dwie opcje :drunk: albo :jerk::polew:

wiesz... słyszałem plotkę o twoich zabawach w Tesco w dziale warzywnym :polew: świeże ogóreczki itp. [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 21:43_________________________________________________

Wiśnia wiem ze brak u Ciebi hebelkow dlatego Ci zaproponowałem :polew: :polew: :polew:

2 koła hamują :naughty: i nawet ABS działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: prawda w oczy kole [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 22:11_________________________________________________pompa zamówiona :banan2: będzie hebel :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pompa zamówiona :banan2:będzie hebel :decayed:

to już zacznij myśleć co następne jebnie bo odkąd Cie znam to same awarie masz :cool1:

teraz pewnie łańcuszek rozrządu, i stajnie c**j strzeli :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kółka znajome :naughty: a auto Zuzy poszło?

Nie poszlo, aukcja sie skonczyla i nie wystawialismy na razie, po prostu nie ma czasu i okazji na spotkanie z ewentualnym kupujacym...

małe coś te kółeczka :naughty:

już Karol nie mierzysz w czarne 17/18 :mysli:

No to jest moje marzenie :) niestety poki co to raczej pozostanie niespelnione :(

Te kółka to chyba Zuzanny :mysli:

Karolusss a mody jeszcze konca nie widac :cool1: a rozwod tuz tuz :polew: :polew: :polew:

hyhyhy no nie dziwie sie, pewnie mala fortuna poszla na samochod :naughty:

Ps. Zuza jezdzi kombiakiem i stwierdzilismy ze w razie sprzedazy jej samochodu to pojdzie do zyda na moich felgach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw jak długo A6 się będzie sprzedawało.. :mysli: oby poszło jak najszybciej :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :kawa:

****

Artur... pochwal się c o za szoł zrobileś pod Kierasa szkołą?

Skoro dresiaki byli pod wrażeniem to pewnie zamiast AWD wyrezałeś po cichu RWD :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...