Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Ten mój dawał radę, pewnie przez ten kwas. Idę zobaczyć co to za firma była [br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 19:47_________________________________________________dobrze mówiłem Moje auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Jedras... ten drugi fajnieszy chyba... fajny felunek nawet.... ale biały mi sie marzy...

na felunek nie ma co patrzeć bo to jak go przywiozę z DE będzie troszkę odbiegało od tego co z nim zrobię :decayed: biały też mi się marzy... ale niestety, białe mają pod 200kkm (co wg mnie jest dużo na auto 2-3 letnie) lub kosztują nawet do 20 tys więcej niż czarny/srebrny :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedrek musisz sobie odpowiedziec czy potzrebny bedzie Ci avant...ja tez sie nad tym zastanawiałem ale uznalem ze nie potrzebny mi avant...

...no i jeszcze jedno , wazam ze w avancie jest troszke gloisniej w srodku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedrek musisz sobie odpowiedziec czy potzrebny bedzie Ci avant...ja tez sie nad tym zastanawiałem ale uznalem ze nie potrzebny mi avant...

...no i jeszcze jedno , wazam ze w avancie jest troszke gloisniej w srodku...

Jak zacząłem czytać to na myśl mi przyszło " musisz odpowiedzieć sobie na jedno za***iście, ale to za***iście ważne pytanie" :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie milion przeskoczył :polew:

Ale stan naprawdę :good:

Kupić, postawić na następne 18 lat do ocieplonego garażu i skosić porządną kasę :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedrek musisz sobie odpowiedziec czy potzrebny bedzie Ci avant...ja tez sie nad tym zastanawiałem ale uznalem ze nie potrzebny mi avant...

...no i jeszcze jedno , wazam ze w avancie jest troszke gloisniej w srodku...

powiem Ci tak - uważam, że w B8 avant wygląda ładniej - natomiast jeśli założy się ledy na tył to te do sedana są :kox: ja stwierdziłem tak, że nie będę szukał konkretnej budy tylko wezmę to co będzie w lepszym stanie i w lepszym wypasie :) nie robi mi to różnicy bo jeździłem już dosyć dużym autem jakim jest Mondeo kombi czy troszkę mniejszą Vectrą C sedan :wink4: ale wszystko jest kwestią czasu... jak pójdzie A6 to wtedy poszukiwania A4 będą bardziej zaawansowane :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin moge oddac Ci klucze nie w tym tygodniu co teraz bedzie tylko w nastepnym? bo dalem wujasowi zeby mi takie dorobil a popoludniowki ma w nastepnym tygodniu..... a tylko na popoludniowkach moze mi to dorobic... i wyczysc skrzynke bo nie mozna nic wyslac do Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Grupa brodnicka rośnie w siłe i pokazuje miejsce gdzie można zrobić spota :) oczywiście jeśli będziecie mieli ochotę wpaść.

Miejsce jest świetne parking duuuży zaraz obok ładny park, Pałac Anny Wazówny i Wieża Krzyżacka, niedaleko rynek a jakieś 2km od parkingu plaża :naughty:

a tu są fotki tego parkingu

P1050257.jpg

P1050264.jpg

więcej na moim profilu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur, będziesz miał w poniedziałek na spocie te naklejki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę jeszcze sprawdić do siebie która jest szersza, żeby się nie okazało, że to od angola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...