Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

albo wczoraj siedział o suchym pysku :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie macie GG albo komórek :facepalm:

:polew: :polew: :polew: :polew:

zapomniał jak sam z Wiśnią urządzał sobie GG, a ze mną i Zuz@ kalambury :polew: :polew:

"co wolno wojewodzie to ..." :naughty:

:polew:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 19:19_________________________________________________

albo wczoraj siedział o suchym pysku :gwizdanie:

winner :kox:
Opublikowano

no tak przecie my nie klubowicze :thumbdown:

Wiśnia włącz gg

Opublikowano

albo wczoraj siedział o suchym pysku :gwizdanie:

:polew: :polew: przy kubusiu :naughty:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 19:21_________________________________________________

no tak przecie my nie klubowicze :thumbdown:

Wiśnia włącz gg

coś nie chce sie odpalić :kwasny:

Opublikowano

Wiśnia Tobie to nic nie chce sie odpalić...ani komórka, ani gg, ostatnio nawet pisałeś ze nawet net z plusa Ci szwankuje, ze o aucie nie wspomnę :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wiśnia Tobie to nic nie chce sie odpalić...ani komórka, ani gg, ostatnio nawet pisałeś ze nawet net z plusa Ci szwankuje, ze o aucie nie wspomnę :polew: :polew: :polew: :polew:

buahhhhaaaaa :polew:
Opublikowano

Wiśnia Tobie to nic nie chce sie odpalić...ani komórka, ani gg, ostatnio nawet pisałeś ze nawet net z plusa Ci szwankuje, ze o aucie nie wspomnę :polew: :polew: :polew: :polew:

coś mnie prześladują awarie sprzętów ostatnio :wallbash:

Opublikowano

co Wy na to? :naughty:

kgrhqri4e2kvtedbnllgzww.jpg

kgrhqzlge2elmwwybnpvbho.jpg

miałem jeszcze upatrzonego srebrnego avanta, ale chyba się sprzedał :wallbash:

Opublikowano

Jędrek dobry furacz :kox::good:

Opublikowano

ja bym wolał avanta

Opublikowano

ciężki orzech do zgryzienia jest.. ehh no żeby w końcu to A6 poszło :confused4:

ja bym wolał avanta

powiem szczerze, że nie robi mi to różnicy czy sedan czy avant... oba mi się podobają :kox:

Opublikowano

Kempes... no powiem Ci ze ja mialem jakis srodek z schella i tak srednio jestem zadowolony :(

[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 19:44_________________________________________________Jedras... ten drugi fajnieszy chyba... fajny felunek nawet.... ale biały mi sie marzy...

Opublikowano

Ten mój dawał radę, pewnie przez ten kwas. Idę zobaczyć co to za firma była [br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 19:47_________________________________________________dobrze mówiłem Moje auto

Opublikowano

co Wy na to? :naughty:

kgrhqri4e2kvtedbnllgzww.jpg

kgrhqzlge2elmwwybnpvbho.jpg

miałem jeszcze upatrzonego srebrnego avanta, ale chyba się sprzedał :wallbash:

Avant ;P

Opublikowano

Jedras... ten drugi fajnieszy chyba... fajny felunek nawet.... ale biały mi sie marzy...

na felunek nie ma co patrzeć bo to jak go przywiozę z DE będzie troszkę odbiegało od tego co z nim zrobię :decayed: biały też mi się marzy... ale niestety, białe mają pod 200kkm (co wg mnie jest dużo na auto 2-3 letnie) lub kosztują nawet do 20 tys więcej niż czarny/srebrny :wallbash:

Opublikowano

No tak trendy się zmieniły zawsze białe były tańsze

Opublikowano

Jedrzej bierz sedana :)

Opublikowano

Jedrek musisz sobie odpowiedziec czy potzrebny bedzie Ci avant...ja tez sie nad tym zastanawiałem ale uznalem ze nie potrzebny mi avant...

...no i jeszcze jedno , wazam ze w avancie jest troszke gloisniej w srodku...

Opublikowano

Bierz Avanta :> (ale wiadomo wybór należy do Ciebie)

Opublikowano

Jedrek musisz sobie odpowiedziec czy potzrebny bedzie Ci avant...ja tez sie nad tym zastanawiałem ale uznalem ze nie potrzebny mi avant...

...no i jeszcze jedno , wazam ze w avancie jest troszke gloisniej w srodku...

Jak zacząłem czytać to na myśl mi przyszło " musisz odpowiedzieć sobie na jedno za***iście, ale to za***iście ważne pytanie" :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.