Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:bry::cygaro::kawa: Czas do robty nareszcie sie znalazla od 9-18 :naughty:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bry ;)

Autko lżejsze o katalizator dzisiaj będzie ;)

Opublikowano

Niech żyje świst suszarki :kox:

Opublikowano

Bry ;)

Autko lżejsze o katalizator dzisiaj będzie ;)

już dawno powinieneś to zrobić :decayed:

Opublikowano

Bry ;)

Autko lżejsze o katalizator dzisiaj będzie ;)

już dawno powinieneś to zrobić :decayed:

Nawet dawniej :polew: Nareszcie się zmobilizowałem :cool1:

Opublikowano

Manny a gdzie usuwasz??

Opublikowano

U twojego speca :polew:

Opublikowano

U twojego speca :polew:

Moim zdaniem gosc jest godny polecenia...

A moja szara mysz...poszła dzis na gruntowne sprzatanie :evil:

Odebralem paczki...i tak sie pochwale...zmieniarka juz jest, lampki białe juz sa (komplet 8sztuk), no i :kox: gratis od WRCLaguna

Opublikowano

U twojego speca :polew:

Moim zdaniem gosc jest godny polecenia...

A moja szara mysz...poszła dzis na gruntowne sprzatanie :evil:

Odebralem paczki...i tak sie pochwale...zmieniarka juz jest, lampki białe juz sa (komplet 8sztuk), no i :kox: gratis od WRCLaguna

No ja też dzisiaj się nasprzątanie nastawiam, ostatnio trochę zaniedbałem trochę furacza :wallbash: Doba za krótka...

Pochwal się co to za gratis :kox:

W ogóle to będę miał do ciebie sprawę w przyszłym tygodniu jak BOSE zmontowane będzie (VAG) ;)

Opublikowano

U twojego speca :polew:

Moim zdaniem gosc jest godny polecenia...

A moja szara mysz...poszła dzis na gruntowne sprzatanie :evil:

Odebralem paczki...i tak sie pochwale...zmieniarka juz jest, lampki białe juz sa (komplet 8sztuk), no i :kox: gratis od WRCLaguna

No ja też dzisiaj się nasprzątanie nastawiam, ostatnio trochę zaniedbałem trochę furacza :wallbash: Doba za krótka...

Pochwal się co to za gratis :kox:

W ogóle to będę miał do ciebie sprawę w przyszłym tygodniu jak BOSE zmontowane będzie (VAG) ;)

nie ma problemu w przyszlym tygodniu akurat mam 1zmiane to i ja do Ciebie sie usmiechne i zamontujemy te biale lampki u mnie :wink4:

Opublikowano

Spoko ;) Jesteśmy w kontakcie.

Opublikowano

Lampki? Lampki? Czy ktoś coś mówił o lampkach? :przebiegly:

Opublikowano

No to Reniu moze zrobimy grupowy montaz jak sie Darek oczywiscie zgodzi ...

Manny a Ty jedziesz do Torunia :mysli:

Opublikowano

Wtedy wpędzimy Mannego w alkoholizm :nabijasie:

Opublikowano

Wtedy wpędzimy Mannego a alkoholizm :nabijasie:

Reniu raz nie zawsze :drunk: :drunk:

Opublikowano

Wtedy wpędzimy Mannego w alkoholizm :nabijasie:

Spoko spoko, dziewoja właśnie jest w trakcie certyfikacji na terapeutę uzależnień, jakoś sobie poradzę :polew:

W sumie nie ma żadnego problemu, żeby to grupowo zrobić :cool1: Jeszcze się spot z tego zrobi u mnie :polew:

No to Reniu moze zrobimy grupowy montaz jak sie Darek oczywiscie zgodzi ...

Manny a Ty jedziesz do Torunia :mysli:

Nie jadę :confused4: Jutro na weekend do stolicy się wybieram...

Opublikowano

LOL! Dostałem SMS od POLICJI :kox:

Kierowco! Nie wszystko naraz! JEDZIESZ? NIE KLIKAJ Pisanie SMS+jazda samochodem=WYPADEK

Zastanów się! Ostrzega Twój operator sieci PLUS i Mazowiecka Policja

Opublikowano

LOL! Dostałem SMS od POLICJI :kox:

Kierowco! Nie wszystko naraz! JEDZIESZ? NIE KLIKAJ Pisanie SMS+jazda samochodem=WYPADEK

Zastanów się! Ostrzega Twój operator sieci PLUS i Mazowiecka Policja

:polew:

Jadę wycinać dziada ;P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.