Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

filip moze bys sie przypucowal co kupiles...

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mam pytanie, jest trochę osób u nas z tej Lapońskiej wioski zwanej potocznie Fordonem :decayed: wie ktoś może gdzie jest jakaś stacja kontroli pojazdów żeby przegląd podbić?

zaraz Ci podbije co inne cwaniaczku :vava:

zobaczysz jak witamy takich w Fordonie :naughty:

Jak witamy takich w Fordonie? :polew: Bo ja od paru dni jestem mieszkańcem tej wioski :wallbash:

Jedrek a jakies ulice byś podał? Bo ja na razie jestem zima co gdzie jest :)

Opublikowano

Filip Golfina? Poka poka... :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Mam pytanie, jest trochę osób u nas z tej Lapońskiej wioski zwanej potocznie Fordonem :decayed: wie ktoś może gdzie jest jakaś stacja kontroli pojazdów żeby przegląd podbić?

zaraz Ci podbije co inne cwaniaczku :vava:

zobaczysz jak witamy takich w Fordonie :naughty:

Jak witamy takich w Fordonie? :polew: Bo ja od paru dni jestem mieszkańcem tej wioski :wallbash:

Jedrek a jakies ulice byś podał? Bo ja na razie jestem zima co gdzie jest :)

Berlinga , zaraz przy ZUS-ie przu ul. Andersa.

A na jakiej ul aktualnie mieszkasz Karolu ?

Opublikowano

no wlasnie pochwal sie ładnie tutaj :)

Opublikowano

Bo ja od paru dni jestem mieszkańcem tej wioski :wallbash

to kiedy zapraszasz na parapetówkę? :decayed:

Opublikowano

Bo ja od paru dni jestem mieszkańcem tej wioski :wallbash

to kiedy zapraszasz na parapetówkę? :decayed:

A przyniesiecie duzo whisky? :D

Opublikowano

whisky jest fuj :P wolę czyste trunki :naughty:

Opublikowano

Kieras Wielkie Dzięki :notworthy:

zobaczymy wieczorem efekt :naughty:

Opublikowano

siemka, bylby ktos chetny na moje swiatla do jazdy zdiennej?

Opublikowano

siemka, bylby ktos chetny na moje swiatla do jazdy zdiennej?

ile za nie + montaż gratis :naughty:
Opublikowano

150zl za same lampki 250 za same lampki z montazem

Opublikowano

Nie mów, że dorwałeś przedliftowe halo z USA :kox:

Opublikowano

Nie mów, że dorwałeś przedliftowe halo z USA :kox:

nie, ale juz mi sie znudzily te lampki do jazdy dziennej :naughty:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 17:39_________________________________________________bylby ktos chetny? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=202480.0

Opublikowano

ja byłbym chętny.. ale raczej tylko na 1 dzień bo nie wiem jeszcze czy wtedy nie będę w DE :wallbash:

Opublikowano

ja byłbym chętny.. ale raczej tylko na 1 dzień bo nie wiem jeszcze czy wtedy nie będę w DE :wallbash:

ja tez tylko na jeden dzien, najlepiej w piatek albo sobote.

Opublikowano

zgadamy się jeszcze bliżej tego terminu, ok? bo nie wiem też jak będzie u mnie z samochodem..

Opublikowano

Pozdro z Władysławowa

:beach: :beach: :beach:

Opublikowano

nie za dobrze Ci?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.