Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

po pracy brałem się na Kamiennej z kumplem, Honda Civic 1.4VTec 90KM 99rok (bez lpg)

tylko się oddalał ..... do tyłu :kox:

nie miał szans :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:hi: wszystkim

miłego dzionka

Wiśnia jak tam w Stokrotce było na dysce :naughty:

może jakieś fotki :mysli::tongue4:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:hi: wszystkim

miłego dzionka

Wiśnia jak tam w Stokrotce było na dysce :naughty:

może jakieś fotki :mysli::tongue4:

:polew: :polew: muzyka całkiem całkiem, objętościowo :mysli: przed pokój mam większy :polew: a fotki pewnie będą na ich stonie w necie :naughty::polew:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 13:21_________________________________________________w mej kobyle łańcuch się domaga wymiany :wallbash: myślałem że do końca wakacji da rade,ale lipa :wallbash:

Opublikowano

:hi: wszystkim

miłego dzionka

Wiśnia jak tam w Stokrotce było na dysce :naughty:

może jakieś fotki :mysli::tongue4:

:polew: :polew: muzyka całkiem całkiem, objętościowo :mysli: przed pokój mam większy :polew: a fotki pewnie będą na ich stonie w necie :naughty::polew:

no już nie miałeś jakiego klubu wybrać? :polew: rozumiem, że byłeś "Królem parkietu" :polew:

Opublikowano

17:00 Łuczniczka?

Dzięki wszystkim obecnym za spota :good:

Opublikowano

dzięki za spota! :hi:

Opublikowano

Siema bym kiedyś wpadł na spocik ale niemam tak ładnej reszplinki ;(alu ori 16 i wogule jedyne co mie cieszy to wczoraj podstawiłem do mechanika na wymiane całej zawiechy bede śmigał jak szlony hi hi :>ps zwykła zawiecha ale każdy orze jak może :decayed:

Opublikowano

kolego, nie ważne kto czym jeździ. liczy się człowiek :good:

Opublikowano

Dziekuje wszystkim za życzenia :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

zwykła zawiecha ale każdy orze jak może :decayed:

ja z obniżonej wróciłem na zwykłą i jeździ mi się o wiele lepiej,i wjade wszędzie bez problemu :cool1:

niska zawiecha to zbędny dodatek :gwizdanie:

Opublikowano

Niektóre kobiety też wolą chodzić w trampkach zamiast szpilkach :naughty:

Opublikowano

Niektóre kobiety też wolą chodzić w trampkach zamiast szpilkach :naughty:

a jeszcze inne w glanach :naughty:
Opublikowano

Gratuluję znajomości typów obuwia ale nie o to chodziło :przebiegly:;)

Opublikowano

doskonale wiem o co chodziło :rolleyes:

Opublikowano

dzięki wszystkim za spota a Tobie bula za parasol :naughty:

Opublikowano

Dzięki również Wszystkim obecnym, a parasol spoko, niech służy może uda mi się więcej gadżetów wyrwać :decayed:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 21:51_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=125484.new#new

Opublikowano

zwykła zawiecha ale każdy orze jak może :decayed:

ja z obniżonej wróciłem na zwykłą i jeździ mi się o wiele lepiej,i wjade wszędzie bez problemu :cool1:

niska zawiecha to zbędny dodatek :gwizdanie:

Grzechu a jak juz z tego Twojego fordonu zapedzasz sie na rondo grunwaldzkie (piatek) to nie zanieczyszczaj powietrza i nie gazuj zaby przy zjezdzie z ronda bo kopci gorzej niż stary traktor (to taka kontra do obniżonych aut)

PS. Jak sie obniżyło dziadosko (patrz. bez zmorow) lub ekonomicznie to pożniej lepiej herezji nie głosić :polew: :polew: :polew:

Dzięki za spota!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.