Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

WIŚNIA ogarnij ten telefon bo się dogadać nie szło. Zrozumiałem tylko że czarna wołga dzieci porywała wczoraj wieczorem w Świeciu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę też wpaść?? chyba Binek już będzie w pl to podjedzie Swoją 7er :mysli:

PS objechać A6 2.8 quattro na kamiennej...bezcenne :kox:

:hi:

Binka jeszcze nie będzie :tongue4:

w pierwszej połowie października przylatuje :cool1:

miłego dzionka wszystkim życzę, chyba fajna pogoda zapowiada się na weekend :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozumiałem tylko że czarna wołga dzieci porywała wczoraj wieczorem w Świeciu :wink4:

jechała po Ciebie :decayed:

Ja już nie dziecko :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko.

Jakbyscie słyszeli że ktoś chce kupić A4 to ja sprzedaje swoją.

Miłego dzionka :hi:

no name napisz do niego[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2011, 11:29_________________________________________________Reniu podwies tego 25/09 i robimy liste bo jak bedzie malo chetnych to ja taz zmieniam plany, Binek wraca 5/10 jak cos ja od 8/10 ma wielka robote poza toruniem takze jak cos to na nastepny spot zawitam pewnie w przyszlym roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podwiesze, ale gdzie jest ten spot planowany? Byd czy Tor?

ogolnie ja bym byl za jakims inny miejscem moze byc oczywiscie byd/tor ale jakiis inny parking gdzies gdzie mozna jakies fajne fotki porobic?

a taka moja propozycja, tylko ktos z chlopakow musial by potwierdzic bo ja tam latalem za dzieciaka a teraz sie troche pozmienialo, podgorz za stadionem elany tam gdzie kiedys bylo boisko na poligonie tam jest teraz droga ale kiedys bylo tam pelno takich drog betonowych, moze tam gdzies?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz sa dwa miejsca :good: Reniu wrzucaj date spotu do gory a miejscowke ustalimy do polowy przyszlego tygodnia, oczywiscie zeby nikt nie bladzil zbiorke zrobimy na pipie jezeli bedzie w toruniu albo na łuczniczce jak bedzie w bydgoszczy i potem jazda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podwiesze, ale gdzie jest ten spot planowany? Byd czy Tor?

ogolnie ja bym byl za jakims inny miejscem moze byc oczywiscie byd/tor ale jakiis inny parking gdzies gdzie mozna jakies fajne fotki porobic?

a taka moja propozycja, tylko ktos z chlopakow musial by potwierdzic bo ja tam latalem za dzieciaka a teraz sie troche pozmienialo, podgorz za stadionem elany tam gdzie kiedys bylo boisko na poligonie tam jest teraz droga ale kiedys bylo tam pelno takich drog betonowych, moze tam gdzies?

tam na terenie poligonu są fajne miejscówki do zdjęć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po długiej nieobecności :kox: robimy jutro jakiegoś spota w Bydgoszczy? ogólnie padam na pysk... 18 godzin na nogach i samolot opóźniony ponad 4 godziny :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...