Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

będę i ja :decayed: ktoś jeszcze chętny?[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2011, 15:43_________________________________________________to może jakaś lista na tego dzisiejszego spontana?

1.Bula87

2. ...

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

1.Bula87

2. jedrekx

Kierownik i Manny jeszcze może podjadą

Opublikowano

Wiśnia będziesz na spocie bo nie wiem czy warto jechać :mysli:

WTF[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2011, 14:30_________________________________________________chyba sie jakies grupki wzajemnej adoracji porobily na forum...... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

poprostu mam z Wiśnią temat do obgadania...nie doszukujcie się niczego złego :wink4:[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2011, 18:28_________________________________________________Newman ustrzelony na Pelplińskiej :decayed: fajnie lśniła się w słońcu Audiczka :good:
Opublikowano

Dzięki za spot, było :good: mimo tylko 3 aut.. [br]Dopisany: 11 Wrzesień 2011, 19:59_________________________________________________Krzychu, a czemu sprzedajesz? i jaki następca?

Opublikowano

Dzięki również za spota, jak zawsze wesoła atmosfera :decayed: szkoda tylko, że tak kameralnie :gwizdanie:

Opublikowano

Bula87 wstawiłeś zdjęcia? czy ja ich nie widzę tylko? :mysli:

Opublikowano

Dzięki za spot, było :good: mimo tylko 3 aut.. [br]Dopisany: 11 Wrzesień 2011, 19:59_________________________________________________Krzychu, a czemu sprzedajesz? i jaki następca?

czyżby BMW 7... :cool1:

Opublikowano

Dzięki za spot, było :good: mimo tylko 3 aut.. [br]Dopisany: 11 Wrzesień 2011, 19:59_________________________________________________Krzychu, a czemu sprzedajesz? i jaki następca?

czyżby BMW 7... :cool1:

za młody na takie "konkretne" auto :tongue4:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Siemanko :kawa:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

nie zapowiada się na taką pogodę jak wczoraj ;(

Opublikowano

... ale za to w nocy była dyskoteka :kox:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

... ale za to w nocy była dyskoteka :kox:

ojj była, była.. a jak fajnie napierdzielało o dach :decayed:

Opublikowano

Wiśnia będziesz na spocie bo nie wiem czy warto jechać :mysli:

WTF[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2011, 14:30_________________________________________________chyba sie jakies grupki wzajemnej adoracji porobily na forum...... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

poprostu mam z Wiśnią temat do obgadania...nie doszukujcie się niczego złego :wink4:[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2011, 18:28_________________________________________________Newman ustrzelony na Pelplińskiej :decayed: fajnie lśniła się w słońcu Audiczka :good:

i vice versa :) :).... nie powiem... beema robi wrażenie .. bardzo ładna i. ... duuuza :wink4:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2011, 09:36_________________________________________________tak w ogole to dzień dobry. :hi:

Opublikowano

Przejeżdzałem jakiś czas po tym wym wypadku, straszne wrażenie to robiło :confused4:

http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110911/BYDGOSZCZ01/157349141

też to widziałem, ale na lawecie stało jeszcze czarne Audi A4 B8, masakra...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.