Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jedrek 250km/h to już dobry wynik...dla mnie póki co nie do dogonienia :naughty:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oczywiście było to z górki :decayed: ale powiem Ci, że jak już zobaczyłem ile pojedzie tak później zwolniłem i już jechałem spokojnie. dobrze wiedzieć co potrafi auto :good:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:siema:

Miłego Dnia!

Opublikowano

Witam :kawa:

Opublikowano

przyjedź lepiej mi pomóc silnik rozłożyć w mojej suce

a co grzebiesz i gdzie??

jak na razie nic,ale na dniach będzie operacja :decayed: muszę silnik wypłukać albo rozebrać i umyć od środka

Opublikowano

przyjedź lepiej mi pomóc silnik rozłożyć w mojej suce

a co grzebiesz i gdzie??

jak na razie nic,ale na dniach będzie operacja :decayed: muszę silnik wypłukać albo rozebrać i umyć od środka

w Bydzi robisz czy w CSW??

Opublikowano

chyba w CSW choć tu mały garaż jest :kwasny: w Bydgoszczy mam na 2 samochody,można się ganiać

Opublikowano

w Bydgoszczy mam na 2 samochody,można się ganiać

na szerokośc ....a długość?? porządne auto nie wejdzie :kwasny:
Opublikowano

w Bydgoszczy mam na 2 samochody,można się ganiać

na szerokośc ....a długość?? porządne auto nie wejdzie :kwasny:

nie pal głupa :tongue4: twoje już ledwo by wlazło audi całe się chowa :decayed:

Opublikowano

w Bydgoszczy mam na 2 samochody,można się ganiać

na szerokośc ....a długość?? porządne auto nie wejdzie :kwasny:

nie pal głupa :tongue4:twoje już ledwo by wlazło audi całe się chowa :decayed:

zobaczymy :naughty:
Opublikowano

chyba w CSW choć tu mały garaż jest :kwasny: w Bydgoszczy mam na 2 samochody,można się ganiać

jak u nas to daj znać chętnie wpadnę :naughty:

Opublikowano

chyba w CSW choć tu mały garaż jest :kwasny: w Bydgoszczy mam na 2 samochody,można się ganiać

jak u nas to daj znać chętnie wpadnę :naughty:

spoko właśnie ide zwalać pokrywę zaworów :naughty:[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 17:32_________________________________________________

w Bydgoszczy mam na 2 samochody,można się ganiać

na szerokośc ....a długość?? porządne auto nie wejdzie :kwasny:

nie pal głupa :tongue4:twoje już ledwo by wlazło audi całe się chowa :decayed:

zobaczymy :naughty:

spoko,spoko Wołga też wejdzie :tongue4:

Opublikowano

:siema:

Właśnie wróciłem z Mińska Mazowieckiego...na drodze Warszawa Bydgoszcz- jakiś kamień stłukł mi przednią szybę...teraz pytanie...czy AC mi to pokryje??

Opublikowano

oczywiście ... ale zniżki ci polecą ... chyba :mysli:

Opublikowano

:siema:

Właśnie wróciłem z Mińska Mazowieckiego...na drodze Warszawa Bydgoszcz- jakiś kamień stłukł mi przednią szybę...teraz pytanie...czy AC mi to pokryje??

albo jedż gdzieś się przejechać,jedź za jakimś tir-em zatrzymaj go i wmów mu że to spod jego koła kamień wyleciał i uderzył ci w szybę [br]Dopisany: 03 Październik 2011, 17:43_________________________________________________

chyba w CSW choć tu mały garaż jest :kwasny: w Bydgoszczy mam na 2 samochody,można się ganiać

jak u nas to daj znać chętnie wpadnę :naughty:

zmiana planów,ide :drunk: jutro się wezmę jak chcesz możesz wpaść

Opublikowano

:siema:

Właśnie wróciłem z Mińska Mazowieckiego...na drodze Warszawa Bydgoszcz- jakiś kamień stłukł mi przednią szybę...teraz pytanie...czy AC mi to pokryje??

albo jedż gdzieś się przejechać,jedź za jakimś tir-em zatrzymaj go i wmów mu że to spod jego koła kamień wyleciał i uderzył ci w szybę [br]Dopisany: 03 Październik 2011, 17:43_________________________________________________

chyba w CSW choć tu mały garaż jest :kwasny: w Bydgoszczy mam na 2 samochody,można się ganiać

jak u nas to daj znać chętnie wpadnę :naughty:

zmiana planów,ide :drunk: jutro się wezmę jak chcesz możesz wpaść

ok napisz gdzie dłubiesz :wink4: podlecę

Opublikowano

:siema:

Właśnie wróciłem z Mińska Mazowieckiego...na drodze Warszawa Bydgoszcz- jakiś kamień stłukł mi przednią szybę...teraz pytanie...czy AC mi to pokryje??

albo jedż gdzieś się przejechać,jedź za jakimś tir-em zatrzymaj go i wmów mu że to spod jego koła kamień wyleciał i uderzył ci w szybę [br]Dopisany: 03 Październik 2011, 17:43_________________________________________________

chyba w CSW choć tu mały garaż jest :kwasny: w Bydgoszczy mam na 2 samochody,można się ganiać

jak u nas to daj znać chętnie wpadnę :naughty:

zmiana planów,ide :drunk: jutro się wezmę jak chcesz możesz wpaść

ok napisz gdzie dłubiesz :wink4: podlecę

poszło PW[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 18:14_________________________________________________Kempes widziałem twoją maszyne pod blokiem,kiedy parapetówka :mysli:[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 19:47_________________________________________________dobis1 masz nowego sąsiada z klubu :naughty:

Opublikowano

:siema:

Właśnie wróciłem z Mińska Mazowieckiego...na drodze Warszawa Bydgoszcz- jakiś kamień stłukł mi przednią szybę...teraz pytanie...czy AC mi to pokryje??

albo jedż gdzieś się przejechać,jedź za jakimś tir-em zatrzymaj go i wmów mu że to spod jego koła kamień wyleciał i uderzył ci w szybę [br]Dopisany: 03 Październik 2011, 17:43_________________________________________________

chyba w CSW choć tu mały garaż jest :kwasny: w Bydgoszczy mam na 2 samochody,można się ganiać

jak u nas to daj znać chętnie wpadnę :naughty:

zmiana planów,ide :drunk: jutro się wezmę jak chcesz możesz wpaść

ok napisz gdzie dłubiesz :wink4: podlecę

poszło PW[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 18:14_________________________________________________Kempes widziałem twoją maszyne pod blokiem,kiedy parapetówka :mysli:[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 19:47_________________________________________________dobis1 masz nowego sąsiada z klubu :naughty:

i jeszcze w dodatku kuzyn :kox: dobre co nie :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.