Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Ja vs. Jedrek - 1:1

PS. Pierwszy start zupełnie mi nie wyszedł a drugi pomimo, że szliśmy łeb w łeb jednak minimalnie wygrałem :cool1:

dokładnie, o pół maski, ale jednak Artur wygrał.. :hi: trzeba to powtórzyć koniecznie :) jednak 100 kg więcej u mnie daje troszkę różnicy

Różnicę jaką robi waga było widać jak ustawiałem się z kolegą z A6... W jedną stronę on z pasażerem - moja wygrana, w drugą stronę ja z tym samym pasażerem - przegrana ;P Jeszcze trzebaby porównać wagę A4 B5 i A6 C5...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie i Panie, potrzebuję pomocy.. mianowicie prosiłbym aby ktoś z Was zrobił jakieś ładne foto na ładnym tle swojemu A4 i wysłał zgłoszenie do kalendarza klubowego. bo niestety jest lipa, a na wrzesień są całe 2 zdjęcia.. termin nadsyłania zdjęć to 30.09, a jeśli dalej będzie tak mało to wydłużę go jeszcze... z góry dziękuję za pomoc :hi:

P.S. nowym punktem w regulaminie jest to, że 1 użytkownik forum może przesłać tylko 1 zdjęcie. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, potrzebuję pomocy.. mianowicie prosiłbym aby ktoś z Was zrobił jakieś ładne foto na ładnym tle swojemu A4 i wysłał zgłoszenie do kalendarza klubowego. bo niestety jest lipa, a na wrzesień są całe 2 zdjęcia.. termin nadsyłania zdjęć to 30.09, a jeśli dalej będzie tak mało to wydłużę go jeszcze... z góry dziękuję za pomoc :hi:

P.S. nowym punktem w regulaminie jest to, że 1 użytkownik forum może przesłać tylko 1 zdjęcie. :good:

jutro jade na poligon robic fotki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maluje pojazdy szynowe dla Koleji Mazowieckich :cool1

a to zlecę by malowali pociągi :naughty::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pora poszukać zimówek.. ehh ;(

zimówki będzie trzeba niedługo już zakładać, w niedziele jak po 3 jechałem do pracy to miejscami 4 stopnie było ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to tylko rano... w dzień jest jeszcze dużo za ciepło na zimówki ... ja póki co w zeszłym roku kupiłem komplet nówek także narazie mam spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damian mam ta niebieska wtyczke do radia jak cos to woze ja w samochodzie

Super, wielkie dzięki, to przy okazji mi dasz jak się gdzieś zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yo, a do ktorej pracujesz bo ja dosc szesto kolo zodiaka przejezdzam, nawet dzisiaj pewnie bede jechal ok 18-19 to moge Ci podrzucic daj mi tylko nr do Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...