Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:bry:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

używa ktos elsy? bo sama baza audi zajmuje ponad 10gb i niewiem czy istalowac :mysli:

Próbowałem instalować już kilka razy, za każdym razem z marnym skutkiem... Sama ELSA to pikuś, ale nigdy mi te bazy danych nie działały. Jak uda ci się ogarnąć daj znać ;)

Witam po przerwie małej ;) Trochę zabiegany byłem, od dzisiaj luźniej :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

BTW: Dropsone, jak nie zależy ci na czasie i nie chce ci się ściągać to mam bazy danych Audi 06.2010 na dysku, może u ciebie zadziała...

Opublikowano

dzieki manny ale ma juz baze danych chyba z 2011 ponad 10gb, zobacze w weekend co i jak, jak bedzie lipa to najwyzej sprobuje ta twoja zainstalowac

Opublikowano

to co w niedziele spot w Świeciu? Czy coś się zmieniło? :)

Opublikowano

dzieki manny ale ma juz baze danych chyba z 2011 ponad 10gb, zobacze w weekend co i jak, jak bedzie lipa to najwyzej sprobuje ta twoja zainstalowac

Faktycznie pisałeś o instalacji :wallbash: Nie wiem czemu myślałem o ściąganiu... :hi:

Opublikowano

to co w niedziele spot w Świeciu? Czy coś się zmieniło? :)

jestem na tak :good:

Opublikowano

GRATULACJE DaraSSSSSSSSSSSSSS

:drunk: :drunk:

szkoda chłopa :bag:

Opublikowano

ja w niedzielę niestety odpadam. w sobotę wyjeżdżam już na Święto Zmarłych...

Opublikowano

szkoda chłopa :bag:

czemu ma miec lepiej niz inni...

Opublikowano

a czego Darkowi gratulować :mysli:

Ja dziś się zaręczyłem - wkoncu :decayed:

Opublikowano

plaga jakas?

Opublikowano

a czego Darkowi gratulować :mysli:

Ja dziś się zaręczyłem - wkoncu :decayed:

tego samego co Ty dziś zrobiłeś :decayed:

Gratuluję Wam obojgu... coraz mniej tych "normalnych" :polew:

Opublikowano

Jedrek nie bój nie bój na Ciebie też czas przyjdzie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

o kurde :blink:

i teraz bedzie ...

-kochanie chce jechac na spota

- nie ... dzis obiadek u mojej mamusi

:tongue4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=227392.0 bardzo ciekawy wątek, a wynik całego sporu jest bardzo zaskakujący

Opublikowano

a czego Darkowi gratulować :mysli:

Ja dziś się zaręczyłem - wkoncu :decayed:

No stary, gratuluję ;P

To samo mnie naszło :polew:

Opublikowano

:hi:

panowie ma ktoś numer do jakiegoś taniego laweciarza? bo moją bryczkę chyba będe transportował do Bdg

Opublikowano

no to w przyszłym roku AudiManiacy na śluby będą jeździć :polew: :polew: :polew:

Kiero a ten wątek faktycznie ciekawy...a jakie zakończenie :gwizdanie:

Opublikowano

Jedrek nie bój nie bój na Ciebie też czas przyjdzie :polew: :polew: :polew:

póki co się nie zapowiada i bardzo się z tego powodu cieszę :naughty: dlatego całą moją kasę pochłania A5, a nie jakakolwiek kobieta :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.