Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

a mi jakos z tych aut to tylko wyposazenie podchodzi, bryla auta za ciula....

mi tylko E60 się widzi... jedyne w miare ogarnięte które bym jeszcze kupił... no i jakaś naprawde zadbaną E30 w cabrio:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dla mnie e38 to auto idealne i z zewnątrz i wewnątrz.....uwielbiam patrzeć na ten model auta :slina: :slina: :slina: :slina:

piękna klasyczna (czyt. kwadratowa) buda długa i szeroka,bez żadnych dziwów stylistycznych jak w e65 już :kox:

a czy laski lecą na nie czy nie to mnie mało obchodzi :przebiegly:

a co do silnika czy potrzebny taki wielki czy nie.....przy tej klasie auta wypada żeby pod maska była V-ka :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dla mnie e38 to auto idealne i z zewnątrz i wewnątrz.....uwielbiam patrzeć na ten model auta :slina: :slina: :slina: :slina:

piękna klasyczna (czyt. kwadratowa) buda długa i szeroka,bez żadnych dziwów stylistycznych jak w e65 już :kox:

a czy laski lecą na nie czy nie to mnie mało obchodzi :przebiegly:

a co do silnika czy potrzebny taki wielki czy nie.....przy tej klasie auta wypada żeby pod maska była V-ka :wink4:

Grzesiu... bo wpadniesz w samozachwyt...

V-ki sa fajne :) tylko nie na podtlenku El Pi Dżi :>

a co za różnica? silnik na benzynie i na gazie pracuje tak samo, skoro jest możliwość wykorzystania tańszej jazdy nie tracąc przy tym na osiągach , zresztą akurat gaz w V-kach sprawuje się bardzo dobrze [br]Dopisany: 21 Październik 2011, 21:51_________________________________________________no i rzecz jasna... od podniecania się bmk'ami są inne fora... :gwizdanie:

tutaj macie coś ciekawego :

UGR Lamborghini Gallardo Nera vs Nissan GT-R AMS Alpha 12

w Rosji to sie jednak chłopaczki bawią :kox:[br]Dopisany: 21 Październik 2011, 22:02_________________________________________________http://moto.allegro.pl/dodge-ram-srt-10-510-km-zamiana-i1882111003.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o to ze np nie rozumiem np napalania sie na V8 i po kupnie jej zagazowanie :) bo ja wychodze z załozenia ze albo bedzie mnie stac na utrzymanie takiego dużego silnika albo nie :decayed: jesli nie to kupuje cos mniejszego :wink4:

u mnie np koles ma Vetke C5Z06 i ma ja w gazie i tankuje tylko wieczorem zeby nikt nie widział :polew: ale jak podjedzie na miasto to lans jest co nie :D wpołczynnik lansu + 100 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

ja na Bydgoszcz też się piszę tylko muszę znać wcześniej godzinę żeby wiedzieć, o której wyjechać do Bydgoszczy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wybiera sie, ja dzisiaj mam imprezkę, a jutro mam jazdy na moto po 18 .... pisałem że że się z chęcią pisze na spot w Bydgoszczy ale w przyszłym tygodniu bo nie dam rady podjechać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...