Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Bartek miał je przykręcone jak należy z tym, że nie na takich śrubach. Powinny być gniazad i śruby kuliste, a miał gniazda kuliste z śruby stożkowe. To tak w woli wyjaśnienia :cool1

Artur, nie koniecznie śruby muszą być kuliste... śruby dobiera się pod felgę w zależności jakie ma gniazda...może Bartek miał w felgach stożek i wszystko miał ok :mysli: ja na alu też mam stożkowe gniazda :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Bartek miał je przykręcone jak należy z tym, że nie na takich śrubach. Powinny być gniazad i śruby kuliste, a miał gniazda kuliste z śruby stożkowe. To tak w woli wyjaśnienia :cool1

Artur, nie koniecznie śruby muszą być kuliste... śruby dobiera się pod felgę w zależności jakie ma gniazda...może Bartek miał w felgach stożek i wszystko miał ok :mysli: ja na alu też mam stożkowe gniazda :wink4:

ja te fele z takimi dystansami już kupiłem i do tego były już takie śruby...dokupiłem tylko ten komplet SPARCO na tył i dobierałem tak żeby były takie same jak tamte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobis...audi nie wypusciło felgi do B5 ani do B6 w gniazdem stozkowym...a smiem twierdzic, że nawet do zadnego innego modelu nie puscili gniazd stozkowych.

A co do felg Bartka to on miał kiedys też gniazda stozkowe...ale to juz nie moj problem :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked:

dobisa auto widziane pod Mondi około 15:30, Kempes widziałeś to S3? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie widziałem S3 - zajęty byłem rozmową przez tel. zresztą stresów dość dzisiaj znowu i zalatany prawie cały dzień.

Ktoś reflektuje :drunk::drinks:??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIŚNIA się na mnie obraził, że opony które mu obiecałem się sprzedały zanim zdążyłem je odebrać :kwasny: :kwasny:

gdyby wiedział że poszedł komplet za 100zł to by się dopiero wqr..[br]Dopisany: 20 Październik 2011, 18:52_________________________________________________

ja zaraz dalej w teren jadę 4 punkty dziś jeszcze :wallbash:

Jak potrzebujesz kierowce to wal. Już jeden silnik dzisiaj posłałem na złom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W :a4fan: przegląd załatwiłem. Przy okazji mały spocik - przede mną był srebrny polift sedan z klubu[br]Dopisany: 20 Październik 2011, 18:58_________________________________________________Znaczy nie musiałem załatwiać :polew: przeszła bez problemu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobis...audi nie wypusciło felgi do B5 ani do B6 w gniazdem stozkowym...a smiem twierdzic, że nawet do zadnego innego modelu nie puscili gniazd stozkowych.

co do tego to sie wogóle nie spieram ale widzisz ja mam fele nie ori Audi i śruby mam na stożku :wink4:

chodziło mi o to że nie każdy ma ori felgi i nie jest zasadą że do audi zakładasz się kuliste śruby tylko dobierasz śruby do swoich felg ale to już każdy indywidualnie powinien wiedzieć :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...