Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Suche masz webasto czy mokre?

mokre :cool1:

Dobra sprawa na zimę :good:

te V8 tak szybko się nagrzewa że nie potrzeba tak często używać webasto(dzisiaj miałem mrozik na szybach to po 15 sekundach spłynął jak nawiew załączyłem,tylna szyba ma też specjalne nawiewy).....no chyba że będe stukać jakąś pannę w lesie to się przyda

i teraz to powinna zobaczyć Żona :naughty:

:bicz::nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

chociaż dobre jedzenie podali ?

jo żarcie w miare :cool1:

wykupiliśmy abonament na cały rok parkowania :polew: :polew:

stali dłużej niż 2h w bezruchu i odholowali :polew:

:polew: :polew: :polew:

my byśmy do was z chęcią na Warszawkę podjechali.... nie możecie kiedyś jakiegoś spota w Weekend zoorganizować?

jo pomyślimy coś z tym spotem

jeśli by nie wypalił to czekamy na was na ogólnopolskim :decayed: :decayed:

same pijaki o matko i córko :polew:

[br]Dopisany: 16 Październik 2011, 23:29_________________________________________________

dobra to niech chłopaki sobie ustalą, a ja jadę do TESCO po cukier i drożdże zanim coś ustalą to trochę zdąży nakapać z aparatury :polew:

weź mi dwa zimne piwka :kox: :kox:

nie wiem jeszcze jak z Bukowiną, ale na letnim będę na 100% :kox: btw. ten ręcznik od Ciebie jest bardzo fajny, używałem go na Rodos :kox:

w BT masz być i to bez gadania mi tu :decayed: :decayed:

dobrze że ręczniczek przypasował Twoim pośladkom :polew: :polew:

:bry:

tak w ogóle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w ogole to gratuluje Dropsonowi 2 miejsca w kalendarzu :) to kto teraz wysyla zeby 3 furka byla z kuj-pom? Jest juz Renia i Dropsone'a :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIŚNIA jutro powinienem mieć te opony, chyba że nie będziesz chciał. To może ktoś z forum weźmie 16' zimówki - niby po jednym sezonie 2 szt. Jutro zobaczę jak wyglądają.

Dropsone dogadałeś się z Jackiem?[br]Dopisany: 17 Październik 2011, 18:39_________________________________________________Jednak będą 4 szt tych 16' ale 2 to nalewki.[br]Dopisany: 17 Październik 2011, 18:59_________________________________________________Chyba że miałby ktoś 4 szt felg stalowych 16 cali 5X100 to wziąłbym dla Ojca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim którzy oddali swój głos na moja fotkę :good:

dropsonekalendarz.jpg

Dominik przemyslalem sprawe zimowek i zostaj moje pneumaty, ale ida na tyl a na przod kupilem nowe goodyeary ug7+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nosb chyba ukończył swój projekt :kox: z B6,B7 zrobił :naughty:[br]Dopisany: 17 Październik 2011, 19:42_________________________________________________

WIŚNIA jutro powinienem mieć te opony, chyba że nie będziesz chciał. To może ktoś z forum weźmie 16' zimówki - niby po jednym sezonie 2 szt. Jutro zobaczę jak wyglądają.

Dropsone dogadałeś się z Jackiem?[br]Dopisany: 17 Październik 2011, 18:39_________________________________________________Jednak będą 4 szt tych 16' ale 2 to nalewki.[br]Dopisany: 17 Październik 2011, 18:59_________________________________________________Chyba że miałby ktoś 4 szt felg stalowych 16 cali 5X100 to wziąłbym dla Ojca

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w ogole to gratuluje Dropsonowi 2 miejsca w kalendarzu :) to kto teraz wysyla zeby 3 furka byla z kuj-pom? Jest juz Renia i Dropsone'a :gwizdanie:

ja z Osiołkiem nie mam co startować :gwizdanie: , ale przecież wysłałem zdjęcie Wiśni do kalendarza :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z Osiołkiem nie mam co startować :gwizdanie: , ale przecież wysłałem zdjęcie Wiśni do kalendarza :decayed:

ojjj tam jakbyś w jakiś ładny plener wjechał + dobry fotograf to byś się znalazł w kalendarzu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w ogole to gratuluje Dropsonowi 2 miejsca w kalendarzu :) to kto teraz wysyla zeby 3 furka byla z kuj-pom? Jest juz Renia i Dropsone'a :gwizdanie:

ja z Osiołkiem nie mam co startować :gwizdanie: , ale przecież wysłałem zdjęcie Wiśni do kalendarza :decayed:

w kalendarzu nie muszą być auta po modach.. mogą być seryjne, kwestia jest taka żeby ładna fotka była :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie nie.. :no: ja w przyszłym roku :tongue4: [br]Dopisany: 17 Październik 2011, 21:51_________________________________________________http://www.ebay.pl/itm/RIAL-Daytona-Race-8-5x-9-5x18-VW-Golf-Bora-Audi-A3-TT-Seat-Leon-Ibiza-bbs-lm-/220876082704?pt=UK_CarParts_Acc_Wheels_tyres_Trims_Car_Rims_ET&hash=item336d3d8e10

:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie nie.. :no: ja w przyszłym roku :tongue4: [br]Dopisany: 17 Październik 2011, 21:51_________________________________________________http://www.ebay.pl/itm/RIAL-Daytona-Race-8-5x-9-5x18-VW-Golf-Bora-Audi-A3-TT-Seat-Leon-Ibiza-bbs-lm-/220876082704?pt=UK_CarParts_Acc_Wheels_tyres_Trims_Car_Rims_ET&hash=item336d3d8e10

:slina:

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wypasionego koła musi być gwincik mocno skręcony w dół, wtedy jest efekt. Gdy ma się tylko "fajne" koło wystarczy zestaw obniżający :>

Siemanko :kawa:

******

Artur, masz dzisiaj urodziny? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...