Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio na osiedlu słyszałem E60 530D z (chyba) Miltekiem.. ja pierdziu ale to grało... w każdym bądź razie było słychać te 3 litry.... :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

no to chyba jedyne bmw które jako tako wygląda i się prezentuje... 7er ładne ale jak już coś kupować to z nowszej gamy, Piękne Raniu....

a tutaj jeszcze moge wam podeślać... oglądajcie od 0:40... dzwięk bmw który jest naprawde kozacki

[br]Dopisany: 15 Październik 2011, 01:08_________________________________________________tośśśśmy pogadali o Bawarkach :tongue4:

a teraz czas na spanie i zagłebienie się w marzenia :evil:

Dobranocka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian :brawo:

E60 jest wyjebane stylistycznie w kosmos... sorry Audi... nie macie takiego zadziora w serii.... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze tylko 90 dni ten nowy kawalek za free :confused4:[br]Dopisany: 15 Październik 2011, 10:43_________________________________________________a to b5 na 20 to jest chyba tego kolesie co ma ta b6 angola na air-ze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze tylko 90 dni ten nowy kawalek za free :confused4:[br]Dopisany: 15 Październik 2011, 10:43_________________________________________________a to b5 na 20 to jest chyba tego kolesie co ma ta b6 angola na air-ze

też mi się tak wydaje bo jakieś znajome te felgi :slina:

Dzień Dobry :hi:

to może jakaś lista na jutro??

Damian mówisz i masz.. :wink4:

Spot Niedziela 16.10.2011, 15:00, P&P:

1. Bula87

2. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spot Niedziela 16.10.2011, 15:00, P&P:

1. Bula87

2. jedrekx

3. ...

tak w ogóle to :hi:

nie wiecie czy nie ma ktoś na sprzedaż silnika 2.0 TDI BRE do Audi A6? najlepiej na fakturę... znajomy, który kupił od nas z firmy A6 w maju i zatarł silnik :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spot Niedziela 16.10.2011, 15:00, P&P:

1. Bula87

2. jedrekx

3. Damian

4. ...[br]Dopisany: 15 Październik 2011, 14:26_________________________________________________swoją drogą jak można zatrzeć silnik tego typu.... :mysli:

cały czas chyba rzeźnia była...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą jak można zatrzeć silnik tego typu.... :mysli:

cały czas chyba rzeźnia była...

podejrzewam, że komp pokazywał mu, że trzeba dolać oleju a on tego nie zrobił.. no i silnik zatarty :wallbash: prosił czy bym nie mógł czegoś poszukać to u nas na allegro znalazłem dwa ciekawe za 5300 i 5500.. w DE za to najtańszy silnik 2150 euro :shocked: ale w niemieckich silnikach przebiegi są rzędu 50 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Coś się ruszyło w wątku, dawno tyle czytania nie miałem ;)

Spot Niedziela 16.10.2011, 15:00, P&P:

1. Bula87

2. jedrekx

3. Damian

4. Daras

5.

-------

Przy okazji pytanie: ktoś byłby w stanie podjechać ze mną jutro odebrać aparat w Toruniu? Zapewne jakoś przed spotem, wieczorem będę dokładniej wiedział gdzie i o której. Znalazłem gościa na allegro i wolałbym mieć jakąś asekurację podczas transakcji, najlepiej, żebym wrócił z aparatem i bez kasy niż bez aparatu i bez kasy :polew::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...