Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się podoba wnętrze Audi, osobiście twierdze że jest nie do podjebania :kox:

W rodzinie mielismy kilka bimmerów i nie ukrywam, że bardzo cenię ta markę. Obecnie 7 z ostatnich (ładnych) wypustów są w śmiesznych cenach więc porozglądać się warto.

Dla mnie E60 (niestety poza zasięgiem) a dla reszty E39, E38, Exx.... lubie bety :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

To tak jak pierdzące Hondy :decayed:;)

no akurat Hondy mają też specyficzny dzwięk... Vtec fajny ma dzwięk.. ale przy pełnym przelocie wydechu nie da się tym jeździć, jest poprostu zagłośno, wnerwia mnie jak słysze że po nocy jedzie jakiś motłoch na głosnych wydechu i gazuje.... [br]Dopisany: 15 Październik 2011, 00:15_________________________________________________

fura gościa z 7er.pl za grosze

http://moto.allegro.pl/bmw-e38-730-v8-shadowline-cosmosschwartz-i1874446618.html

PS Reniu planujesz zakup siódemy ? :naughty:

tylko to chyba nie jest pełen shadownline mam wrażenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian... nie mam zamiary wywoływać jakiejś wojenki, nie taka moja intencja ;)

Śmieje się z tego, że więcej jest M-ek niż fabryka wypuściła, tak samo jak zbyt dużo Handziawek śmiga z jakimś dziwnym -japan -wydechem a jedzie tak se ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian... nie mam zamiary wywoływać jakiejś wojenki, nie taka moja intencja ;)

Śmieje się z tego, że więcej jest M-ek niż fabryka wypuściła, tak samo jak zbyt dużo Handziawek śmiga z jakimś dziwnym -japan -wydechem a jedzie tak se ;)

hehe no zgadzam się z Tobą w zupełnośći Reniu :) [br]Dopisany: 15 Październik 2011, 00:19_________________________________________________

Dla mnie E60 (niestety poza zasięgiem) a dla reszty E39, E38, Exx.... lubie bety :kox:

ta Ci się spodoba :naughty:

http://allegro.pl/alpina-b10-v8-nie-bmw-m5-nie-540-i1866255662.html

tylko ta lotka na klapie :sick3:

no wyglada przyjemnie, lotka faktycznie nie pasuje.... ale tak wogóle to wnetrze E39 i E38 to jest to samo, tylko wiadomo że 7er jest szersze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie E60 (niestety poza zasięgiem) a dla reszty E39, E38, Exx.... lubie bety :kox:

ta Ci się spodoba :naughty:

http://allegro.pl/alpina-b10-v8-nie-bmw-m5-nie-540-i1866255662.html

tylko ta lotka na klapie :sick3:

Grzechoo lubie bety, ale nie szukam dziwadeł (wiadomo Alpina) kox, ale przy pierwwszym pierdnieciu masz pozamiatane ;)

Jesli juz rozważałbym E39 to tylko w 530D ale tylko w manulanu, jsli brałbym inne silniki pod uwage to 3 litry w PB. VAGowe TDi mnie juz wrwia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra coś na temat Audi :decayed:

przedwczoraj widziałem perłowo-białą b5 sedan zrobioną na RS4 przód....a tył skopany jakimś szerokim kwadratowym zderzakiem

blachy brytyjskie :gwizdanie:

ogólnie szerokie nadkola,zglebiona z czarnym grillem i lampami,alusy chyba BBS ,ładnie wyglądała z przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh coś ciężko sprzedać auto w tych czasach....

Honda stoi i Stoi był jeden konkretny klient... tylko mało chciał dać, a za grosze też nie sprzedam bo się nie opłaci, wole trzymać i jeździć do końca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wygląda ładnie... widza mi się te koła własnie.. ale lepiej wygladałyby jednak dekielki w kolor samch felg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsi są ci co dzwonią i się targują jak auta na oczy jeszcze nie widzieli :polew:

najlepiej to za darmo by chcieli...a i tak by wydziwiali i marudzili

rozumiem potargować się o 200-300zł ale wiecej nie ma szans... fakt, faktem auto nie jest nowe... jest poprostu stare, ma swoje dobre lata dawno za soba ale jeśli części są powymieniane na nowe a sam koszt napraw to 2/3 całej wartości auta no to nie ma możliwości sprzedania za grosze [br]Dopisany: 15 Październik 2011, 00:41_________________________________________________

20" w B5? :thumbdown: wioska (przesada) a do tego zwykłe tabotety :thumbdown:

do B5 to 19' zaduże ale Reniu wzór fajny :P [br]Dopisany: 15 Październik 2011, 00:43_________________________________________________a tak z innej beczki to dzisiaj Autostrade otworzyli z Toronto do Gdańska :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do bmw to ja aż taki przekonany nie jestem ale E60 w M-pakiecie Piękna sprawa :slina:[br]Dopisany: 15 Październik 2011, 00:55_________________________________________________bardzo podobaja mi się te poliftowe tylne światła w nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...