Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: nie bede gorszy [br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 21:45_________________________________________________Chłopaki z CT jak jutro zobaczycie w Toruniu Peugeota Boxera rdzawo-granatowego na Świeckich blachach to omijajcie go szerokim łukiem :polew: bo nie ręcze za ten pojazd a szkoda by było waszych furek

Wiśnia, a kto ma taką "flotę" w naszym mieście? :polew:[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 22:25_________________________________________________ :hi:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

słuchajcie mam problem z xenonem. Wymieniałem u ojca żarniki w A6. Tydzień było ok, a teraz lewy odpala normalnie a prawy tylko mignie i gaśnie. I np po 10 próbach gaszenia i zapalania świateł w końcu zaskoczy i wtedy świeci już cały czas. Wczoraj np jechałem nim do Bydgoszczy, zostawiłem go na godzine na parkingu i po powrocie zapaliły się od razu dwa. Rano przed pracą chciałem sprawdzić czy może się "naprawiło" i oczywiście znowu prawy tylko miga. Chyba za 12 razem się rozpalił dopiero. Co to może być? Zdejmowałem już te żarniki, wkładałem na nowo, przeczyściłem tam wszystko co możliwe i dalej to samo :wallbash:

Opublikowano

podmien zarniki z kims kto ma zenon :) i bedziesz wiedział :kox: albo moze cos przetwornica pada ?? :mysli: :mysli:

Opublikowano

ale tak akurat tydzień po zmianie :kwasny: czytam już stare posty na forum i był podobny przypadek - problem leżał po stronie słabego aku...tylko ten jako tako kręci dobrze

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

słuchajcie mam problem z xenonem. Wymieniałem u ojca żarniki w A6. Tydzień było ok, a teraz lewy odpala normalnie a prawy tylko mignie i gaśnie. I np po 10 próbach gaszenia i zapalania świateł w końcu zaskoczy i wtedy świeci już cały czas. Wczoraj np jechałem nim do Bydgoszczy, zostawiłem go na godzine na parkingu i po powrocie zapaliły się od razu dwa. Rano przed pracą chciałem sprawdzić czy może się "naprawiło" i oczywiście znowu prawy tylko miga. Chyba za 12 razem się rozpalił dopiero. Co to może być? Zdejmowałem już te żarniki, wkładałem na nowo, przeczyściłem tam wszystko co możliwe i dalej to samo :wallbash:

a moze zamienic zarniki z prawej lampy do lewej i na odwrot.. i zobaczyc co sie bedzie dzialo :mysli:

Opublikowano

:hi:

słuchajcie mam problem z xenonem. Wymieniałem u ojca żarniki w A6. Tydzień było ok, a teraz lewy odpala normalnie a prawy tylko mignie i gaśnie. I np po 10 próbach gaszenia i zapalania świateł w końcu zaskoczy i wtedy świeci już cały czas. Wczoraj np jechałem nim do Bydgoszczy, zostawiłem go na godzine na parkingu i po powrocie zapaliły się od razu dwa. Rano przed pracą chciałem sprawdzić czy może się "naprawiło" i oczywiście znowu prawy tylko miga. Chyba za 12 razem się rozpalił dopiero. Co to może być? Zdejmowałem już te żarniki, wkładałem na nowo, przeczyściłem tam wszystko co możliwe i dalej to samo :wallbash:

A jakie żarniki tam masz? Jak H7 to będę dziś wieczorem po robocie w Chełmnie i mam zapasowe swoje możesz sprawdzić

Opublikowano

Bartas kiedy działamy z naszą zabawką ? :tongue4:

Opublikowano

:hi:

słuchajcie mam problem z xenonem. Wymieniałem u ojca żarniki w A6. Tydzień było ok, a teraz lewy odpala normalnie a prawy tylko mignie i gaśnie. I np po 10 próbach gaszenia i zapalania świateł w końcu zaskoczy i wtedy świeci już cały czas. Wczoraj np jechałem nim do Bydgoszczy, zostawiłem go na godzine na parkingu i po powrocie zapaliły się od razu dwa. Rano przed pracą chciałem sprawdzić czy może się "naprawiło" i oczywiście znowu prawy tylko miga. Chyba za 12 razem się rozpalił dopiero. Co to może być? Zdejmowałem już te żarniki, wkładałem na nowo, przeczyściłem tam wszystko co możliwe i dalej to samo :wallbash:

A jakie żarniki tam masz? Jak H7 to będę dziś wieczorem po robocie w Chełmnie i mam zapasowe swoje możesz sprawdzić

tam jest oryginalny xenon czyli D2S jeśli dobrze pamiętam.

Opublikowano

D2S czy D1S ?? bo ja mam u siebie D1S z taka jakby podstawka :wink4: a D2S jest bez podstawki

Opublikowano

D2S bez tej podstawki :)

Opublikowano

:hi:

słuchajcie mam problem z xenonem. Wymieniałem u ojca żarniki w A6. Tydzień było ok, a teraz lewy odpala normalnie a prawy tylko mignie i gaśnie. I np po 10 próbach gaszenia i zapalania świateł w końcu zaskoczy i wtedy świeci już cały czas. Wczoraj np jechałem nim do Bydgoszczy, zostawiłem go na godzine na parkingu i po powrocie zapaliły się od razu dwa. Rano przed pracą chciałem sprawdzić czy może się "naprawiło" i oczywiście znowu prawy tylko miga. Chyba za 12 razem się rozpalił dopiero. Co to może być? Zdejmowałem już te żarniki, wkładałem na nowo, przeczyściłem tam wszystko co możliwe i dalej to samo :wallbash:

A jakie żarniki tam masz? Jak H7 to będę dziś wieczorem po robocie w Chełmnie i mam zapasowe swoje możesz sprawdzić

tam jest oryginalny xenon czyli D2S jeśli dobrze pamiętam.

no to niestety nie pomogę.. :confused4:

Bartas kiedy działamy z naszą zabawką ? :tongue4:

no trzeba się jakoś zgadać i zdziałać może przyszłym tygodniu?

Opublikowano

no myślę że jakoś ogarnie się chwilę :)

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:bry:

a któż to powrócił :tongue4: Co tam Rafi słychać ?[br]Dopisany: 19 Listopad 2011, 08:41_________________________________________________a to wogóle to :hi:
Opublikowano

:bry:

a któż to powrócił :tongue4: Co tam Rafi słychać ?[br]Dopisany: 19 Listopad 2011, 08:41_________________________________________________a to wogóle to :hi:

dobrze-niedawno zostalem odblokowany :naughty: ciezko bylo ale jak by ktos chcial to moge mu fure wystawic w dziale sprzedam :polew::polew:

Opublikowano

Trzeba było by się spotkać jak wtedy po "ogólnopolskim zlocie" :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.