Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

tylko jak w niedziele to może lepiej nie wcześniej niż o 15 tak żeby każdy zdążył "wydobrzeć" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

tylko jak w niedziele to może lepiej nie wcześniej niż o 15 tak żeby każdy zdążył "wydobrzeć" :)

i dojechać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tu cisza :gwizdanie:

no ostatnio to naprawdę wieje tu nudą jak cholera...nawet spot jakoś dziwnie umierają :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w niedzielę nie wiem jak będzie u mnie ze zdrowiem... mama ma w sobotę urodziny i któż wie jak to się skończy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może jakaś konkretnie godzina i miejsce? Bo jak napiszecie w niedziele o 12 że spot jest o 13 w Bydgoszczy to tak średnio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegów zakupiłem sobie takie lampy http://moto.allegro.pl/lampy-audi-a4-99-01-black-clear-soczewka-depo-i1934003056.html chce je wsadzić w sobotę ale oczywiscie nie mam kostki do tej lampy wiem ze duzo ludzi z bdg robiło zamianę starych lamp na FL dlatego mam pytanie do was gdzie dostać takie kostki ? oczywiscie nie każcie mi jechać do Konara pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie indziej dostaniesz dostaniesz ? Otóż zaskoczę cie pewnie bo prawie wszyscy zawitali do konara po kostki i piny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup do skody,tańsze i podobno to samo [br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 22:50_________________________________________________chyba że się mylę :mysli: ale ktoś mi mówił że pasują od jakiegoś niemca i chyba to była skoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegów zakupiłem sobie takie lampy http://moto.allegro.pl/lampy-audi-a4-99-01-black-clear-soczewka-depo-i1934003056.html chce je wsadzić w sobotę ale oczywiscie nie mam kostki do tej lampy wiem ze duzo ludzi z bdg robiło zamianę starych lamp na FL dlatego mam pytanie do was gdzie dostać takie kostki ? oczywiscie nie każcie mi jechać do Konara pozdro

jedź do Konara a jak :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup do skody,tańsze i podobno to samo [br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 22:50_________________________________________________chyba że się mylę :mysli: ale ktoś mi mówił że pasują od jakiegoś niemca i chyba to była skoda

Od skody to chyba silniczki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: [br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 16:06_________________________________________________

:polew: :polew:

to na pewno Grześ :polew: ostatnio widziałem jak z taką naczepą jechał przez Świecie :decayed:

a tak w ogóle to :bry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...