Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

który to Jarka opierdziela na PW i czemu? :decayed:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

nowa bateryjka przyjechała :dance2:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 16:04_________________________________________________

Panie i Panowie kiedy robimy tego ostatniego spota? :naughty: Bo mam mojego Grzechotnika w końcu więc nim podlece :polew:

no własnie widziałem że pod pracą stała bordowa drezyna :naughty:

Opublikowano

:hi:

nowa bateryjka przyjechała :dance2:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 16:04_________________________________________________

Panie i Panowie kiedy robimy tego ostatniego spota? :naughty: Bo mam mojego Grzechotnika w końcu więc nim podlece :polew:

no własnie widziałem że pod pracą stała bordowa drezyna :naughty:

no w końcu mogę się tym Padłem nacieszyć :decayed: tylko jeszcze muszę audio ogarnąć bo jest mała choinka z tą elektryką... :polew:

Opublikowano

to jaka decyzja? jutro czy w czwartek?

Opublikowano

mi to rybka dostosuję się i tak muszę jechać do makro bo % są w świątecznych cenach podobno :kox:

Opublikowano

:hi:

nowa bateryjka przyjechała :dance2:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 16:04_________________________________________________

Panie i Panowie kiedy robimy tego ostatniego spota? :naughty: Bo mam mojego Grzechotnika w końcu więc nim podlece :polew:

no własnie widziałem że pod pracą stała bordowa drezyna :naughty:

no w końcu mogę się tym Padłem nacieszyć :decayed: tylko jeszcze muszę audio ogarnąć bo jest mała choinka z tą elektryką... :polew:

:wallbash: :wallbash: jak można się Francuzem cieszyć :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

90KM w blaszaku z pustą paką robi frajdę tymbardziej ze na czas naprawy miałem 1,9D :decayed: zaginał czasoprzestrzeń normalnie :polew:

Opublikowano

to patrz to

:jerk: :jerk: :jerk: :jerk:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 22:34_________________________________________________

[br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 22:35_________________________________________________ale i tak kochom mojego ulepa :embarrassed:

Opublikowano

mi to rybka dostosuję się i tak muszę jechać do makro bo % są w świątecznych cenach podobno :kox:

może w czwartek? Bartek można się z Tobą do Makro zabrać? :naughty: % w dobrej cenie by się przydały :naughty:

Opublikowano

Siemanko :kawa:

Opublikowano

:bry:

mi to rybka dostosuję się i tak muszę jechać do makro bo % są w świątecznych cenach podobno :kox:

może w czwartek? Bartek można się z Tobą do Makro zabrać? :naughty: % w dobrej cenie by się przydały :naughty:

spoko można podjechać po spocie :wink4:

Opublikowano

:good:

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Jak z tym spotem?

Dzisiaj się piszę na 100%, jutro moze być gorzej.

Opublikowano

czekam na Waszą decyzję bo ja mogę i dziś i jutro :gwizdanie:

Opublikowano

ja się pisze na jutro

Opublikowano

ja bym tez wolał jutro :gwizdanie:

Opublikowano

:siema:

mi tez pasuje jutro :>

Opublikowano

Większością głosów jutro :decayed: chyba, że ktoś jeszcze

Opublikowano

w takim razie jutro :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.