Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
9sc7k3.gif
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

http://otomoto.pl/audi-rs6-mtm-736km-igla-C20690377.html[br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 14:00_________________________________________________http://otomoto.pl/audi-s4-s4-quattro-180-km-C22569387.html

DO AUTA ZAMONTOWANO CHIP (150KM+30KM=180KM) ORAZ STOŻKOWY SPORTOWY FILTR PALIWA. :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 14:03_________________________________________________ach te S4 1.8t :polew:

Opublikowano

http://otomoto.pl/audi-rs6-mtm-736km-igla-C20690377.html[br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 14:00_________________________________________________http://otomoto.pl/audi-s4-s4-quattro-180-km-C22569387.html

DO AUTA ZAMONTOWANO CHIP (150KM+30KM=180KM) ORAZ STOŻKOWY SPORTOWY FILTR PALIWA. :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 14:03_________________________________________________ach te S4 1.8t :polew:

moja będzie miała więcej z S4 :polew: :polew:

żyjesz ?? bo dawno Cię nie było[br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 14:42_________________________________________________

:hi:

ale tu wicher w komentarzach...:gwizdanie: niedługo na jednej stronie cały tydzień się zmieści z kapeluszami :polew:

Grzesiu przymierzałeś już? Bo widziałem Cię wczoraj jak chyba jechałeś do warsztatu :cool1:

jeszcze nie... byłem złożyć auto które robiłem i oddać :wink4: może dziś mi się uda :gwizdanie:

Opublikowano

Hehehe :polew: Ja swoją wystawię jako RS4 z pakietem "standard body" & "TDI Edition" :polew:

Wentylator ogarnięty. Dropsone, długo ci się szczotki docierały? Strasznie wyje...

BTW, ten samochód mnie zaskakuje. Jak wyjąłem wentylator to znalazłem 2 marki niemiecki i 2 ojro. :kox: Za każdym razem jak coś rozkręcam to jakąś kasę znaduję :gwizdanie:

Opublikowano

http://otomoto.pl/audi-rs6-mtm-736km-igla-C20690377.html[br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 14:00_________________________________________________http://otomoto.pl/audi-s4-s4-quattro-180-km-C22569387.html

DO AUTA ZAMONTOWANO CHIP (150KM+30KM=180KM) ORAZ STOŻKOWY SPORTOWY FILTR PALIWA. :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 14:03_________________________________________________ach te S4 1.8t :polew:

moja będzie miała więcej z S4 :polew: :polew:

żyjesz ?? bo dawno Cię nie było[br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 14:42_________________________________________________

:hi:

ale tu wicher w komentarzach...:gwizdanie: niedługo na jednej stronie cały tydzień się zmieści z kapeluszami :polew:

Grzesiu przymierzałeś już? Bo widziałem Cię wczoraj jak chyba jechałeś do warsztatu :cool1:

jeszcze nie... byłem złożyć auto które robiłem i oddać :wink4: może dziś mi się uda :gwizdanie:

żyje żyje znowu pracuje i mieszkam w Bydgoszczy :kox: mój komp się spalił więc jak jestem u mlodej to trochę nadrabiam :naughty:

Opublikowano

Hehehe :polew: Ja swoją wystawię jako RS4 z pakietem "standard body" & "TDI Edition" :polew:

Wentylator ogarnięty. Dropsone, długo ci się szczotki docierały? Strasznie wyje...

BTW, ten samochód mnie zaskakuje. Jak wyjąłem wentylator to znalazłem 2 marki niemiecki i 2 ojro. :kox: Za każdym razem jak coś rozkręcam to jakąś kasę znaduję :gwizdanie:

okolo miesiaca, a bylo tak ze jak mialem na jednej kresce to tak jak bym mial na polowie regulacji... ja juz tez pare marek wyciagnalem ze swojego..... a ile wlozylem :naughty::decayed:

manny a ty sprzedajesz auto czy nie?

Opublikowano

http://otomoto.pl/audi-rs6-mtm-736km-igla-C20690377.html[br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 14:00_________________________________________________http://otomoto.pl/audi-s4-s4-quattro-180-km-C22569387.html

DO AUTA ZAMONTOWANO CHIP (150KM+30KM=180KM) ORAZ STOŻKOWY SPORTOWY FILTR PALIWA. :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 14:03_________________________________________________ach te S4 1.8t :polew:

moja będzie miała więcej z S4 :polew: :polew:

żyjesz ?? bo dawno Cię nie było[br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 14:42_________________________________________________

:hi:

ale tu wicher w komentarzach...:gwizdanie: niedługo na jednej stronie cały tydzień się zmieści z kapeluszami :polew:

Grzesiu przymierzałeś już? Bo widziałem Cię wczoraj jak chyba jechałeś do warsztatu :cool1:

jeszcze nie... byłem złożyć auto które robiłem i oddać :wink4: może dziś mi się uda :gwizdanie:

żyje żyje znowu pracuje i mieszkam w Bydgoszczy :kox: mój komp się spalił więc jak jestem u mlodej to trochę nadrabiam :naughty:

to nadrabiaj z młoda a nie przed kompem :sexinbed:

Opublikowano

Hehehe :polew: Ja swoją wystawię jako RS4 z pakietem "standard body" & "TDI Edition" :polew:

Wentylator ogarnięty. Dropsone, długo ci się szczotki docierały? Strasznie wyje...

BTW, ten samochód mnie zaskakuje. Jak wyjąłem wentylator to znalazłem 2 marki niemiecki i 2 ojro. :kox: Za każdym razem jak coś rozkręcam to jakąś kasę znaduję :gwizdanie:

okolo miesiaca, a bylo tak ze jak mialem na jednej kresce to tak jak bym mial na polowie regulacji... ja juz tez pare marek wyciagnalem ze swojego..... a ile wlozylem :naughty::decayed:

manny a ty sprzedajesz auto czy nie?

Sprzedaję... Myślałem, że dzisiaj dam radę wystawić, ale już trochę ciemno się robi, żeby fotki strzelić... Przynajmniej auto jest ogarnięte :cool1:

Opublikowano

bula nie podejdą :wallbash: mocowanie może bym jeszcze ogarnął ale zaślepka jest za mała i nie zakrywa otworu. Próbowałem moją zaślepkę dopasować ale wolę nie kombinować bo coś uszkodzę i będę miał dwa komplety sprysków w domu :kox: Także podrzucę Ci je jakoś, na alle kupiłem już z mocowaniem takie jak ja mam i klapki też wyglądają na większe a do tego mają takie mocowanie jak moje ori :evil:

Opublikowano

http://otomoto.pl/audi-rs6-mtm-736km-igla-C20690377.html[br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 14:00_________________________________________________http://otomoto.pl/audi-s4-s4-quattro-180-km-C22569387.html

DO AUTA ZAMONTOWANO CHIP (150KM+30KM=180KM) ORAZ STOŻKOWY SPORTOWY FILTR PALIWA. :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 14:03_________________________________________________ach te S4 1.8t :polew:

moja będzie miała więcej z S4 :polew: :polew:

żyjesz ?? bo dawno Cię nie było[br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 14:42_________________________________________________

:hi:

ale tu wicher w komentarzach...:gwizdanie: niedługo na jednej stronie cały tydzień się zmieści z kapeluszami :polew:

Grzesiu przymierzałeś już? Bo widziałem Cię wczoraj jak chyba jechałeś do warsztatu :cool1:

jeszcze nie... byłem złożyć auto które robiłem i oddać :wink4: może dziś mi się uda :gwizdanie:

żyje żyje znowu pracuje i mieszkam w Bydgoszczy :kox: mój komp się spalił więc jak jestem u mlodej to trochę nadrabiam :naughty:

to nadrabiaj z młoda a nie przed kompem :sexinbed:

nadrabiam :polew: w przerwach tu wchodzę :naughty:

Opublikowano
:kox: dobre...
Opublikowano

:kox: dobre...

a ty nie w pracy ? :mysli:

Opublikowano

:kox: dobre...

a ty nie w pracy ? :mysli:

na rano :wallbash:

Opublikowano
:bry: no dzis ladna pogoda wiec trzeba na myjnie sie udac :naughty:
Opublikowano

:hi:

bula nie podejdą :wallbash: mocowanie może bym jeszcze ogarnął ale zaślepka jest za mała i nie zakrywa otworu. Próbowałem moją zaślepkę dopasować ale wolę nie kombinować bo coś uszkodzę i będę miał dwa komplety sprysków w domu :kox: Także podrzucę Ci je jakoś, na alle kupiłem już z mocowaniem takie jak ja mam i klapki też wyglądają na większe a do tego mają takie mocowanie jak moje ori :evil:

no trudno, czyli muszą nabrać mocy prawnej aż założę do Osła :cool1: , jak coś to dziś jestem do 14 w tym moim obozie :polew:

Opublikowano

:bry:

:kox: dobre...

a ty nie w pracy ? :mysli:

na rano :wallbash:

to masz dobrze,ja na 18 do 6 rano :kox:

Opublikowano

http://otomoto.pl/audi-rs4-C21787914.html :slina: :slina: :slina: :slina:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 13:45_________________________________________________http://otomoto.pl/audi-rs6-rok-gwarancji-1wl-bez-C22352813.html [br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 13:49_________________________________________________http://otomoto.pl/audi-rs4-C20340246.html[br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 13:51_________________________________________________http://moto.allegro.pl/audi-rs4-avant-380-km-2-7-biturbo-2001-rok-i2064245112.html[br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 13:51_________________________________________________który by tu wybrać :mysli:

Rzuć temat tutaj, otrzymasz konkretne porady:

http://www.racingforum.pl/Kupujemy-Audi-S-RS-t72299.html

Opublikowano

:bry::drunk:

Opublikowano

Bry :hi:

Opublikowano

siemano .....ale cisza co nie :gwizdanie: wszyscy chyba leżą do góry d...mi :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.