Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzieki zapowiadają dobra pogodę

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no w ten weekend może być godna pogoda :kox: widzę, że kujawsko-pomorskie się zbroi: Dropsone, Dobis, Wiśnia no i ja :naughty: nie wiem czy w weekend będę miał auto, ale jak nie będę miał to przyjadę Focusem albo Transporterem :decayed:

Opublikowano
no w ten weekend może być godna pogoda :kox: widzę, że kujawsko-pomorskie się zbroi: Dropsone, Dobis, Wiśnia no i ja :naughty: nie wiem czy w weekend będę miał auto, ale jak nie będę miał to przyjadę Focusem albo Transporterem :decayed:

nie zapominajmy o Arturze jako pierwszy się uzbroił na nowy sezon :wink: ja na spota też się pisze przyjadę tym, który pierwszy w garażu będzie stał:naughty:

Opublikowano

o Arturze nie wspominam bo to wiadome :decayed: razem z dropsonem najbardziej rezają w kuj-pom :kox:

Opublikowano

już wkrótce montaż zderzaka (dzięki z góry bula) :decayed:, hak już usunięty i założony ori wypinany :naughty: także idziemy do przodu chłopaki :banan:

Opublikowano

no u mnie montaż też już niedługo.. wczoraj byłem dobrać lakier i mieli zacząć robić.. zadzwonię w sobotę czy już zaczęli i kiedy mam im auto odstawić :naughty:

Opublikowano
już wkrótce montaż zderzaka (dzięki z góry bula) :decayed:, hak już usunięty i założony ori wypinany :naughty: także idziemy do przodu chłopaki :banan:

może jakaś fotorelacja będzie? :naughty:

Opublikowano

no i zapomniałem pochwalić się nowymi zakupami, prosto z ASO... :kox::kox::kox:

blacha termiczna 8K0 804 172 za 107 zł

2x zatrzask do montażu blachy N 903 350 05 1,20zł

:naughty::naughty::naughty:

Opublikowano
no i zapomniałem pochwalić się nowymi zakupami, prosto z ASO... :kox::kox::kox:

blacha termiczna 8K0 804 172 za 107 zł

2x zatrzask do montażu blachy N 903 350 05 1,20zł

:naughty::naughty::naughty:

a do czego to?

---------- Post added at 23:00 ---------- Previous post was at 22:59 ----------

będzie coś grzebane przy dolocie?

Opublikowano

do wydechu bo wraz z pakietem S-line wlatuje wydech od 3.0 TDI :wink:

Opublikowano
już wkrótce montaż zderzaka (dzięki z góry bula) :decayed:, hak już usunięty i założony ori wypinany :naughty: także idziemy do przodu chłopaki :banan:

może jakaś fotorelacja będzie? :naughty:

coś wrzucę :thumbup1: będzie malowany również tylny zderzak, część maski (odprysk jest), błotnik lewy (trzeba poprawić) i drzwi kierowcy (wgniotki)

Opublikowano

:siema:

zdażyłem jeszcze dziś :grin:

---------- Post added at 23:59 ---------- Previous post was at 23:57 ----------

dzięki chłopaki za dobre słowo...zapomniałem się pochwalić ale wleciały do mnie do środka kolejne nowe graty - gałka s-line i ręczny w czarnej skórze :decayed:

no i przyznam się ze dziś oglądałem na alledrogo a6- ski i narazie zostaje na ten rok i chyab przyszły czyli gdzieś do konca 2013 przy mojej kochanej a4 B6 :banan:

Opublikowano

Siemanko :kawa:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:bry:

już wkrótce montaż zderzaka (dzięki z góry bula) :decayed:, hak już usunięty i założony ori wypinany :naughty: także idziemy do przodu chłopaki :banan:

będę w kontakcie z lakiernikiem w przyszłym tygodniu to będziemy działać dalej w temacie tylko znów trzeba zarezerwować dobrą godzinę..:whistling: "Pan Janek wymiata" :polew: nie zapomnij dodać polerki całości, a kwota niech zostanie tajemnicą na razie :evil:

Opublikowano

kto tu chcial lampy z przodu zmieniac? mam nowki depo ze zrobionym juz bixem moze ktos chce za 700zl? nowki jeszcze nie smigane :naughty:

Opublikowano

Jaki masz plan skoro ich nie wsadzasz? :naughty:

Opublikowano

Reniu a co moze byc lepszego od zespolonych bixenonow....

Opublikowano
kto tu chcial lampy z przodu zmieniac? mam nowki depo ze zrobionym juz bixem moze ktos chce za 700zl? nowki jeszcze nie smigane :naughty:

ja chciałem,o ile fundusze pozwolą w najbliższym czasie

Opublikowano

Pytam, dociekam, zastanawiam się... masz drugi komplet? Bo na aucie nie masz chyba bixa...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.