Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

szkoda :shock3: ? 3.0 TDI 313 PS... :slina:

a to jak ktoś mnie lubi:

piękna rysa przez całą długość auta

img2053ty.jpg

zjechany błotnik

img2048rc.jpg

kochani studenci UTP..

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Auto bardzo fajne :slina: za dziesięć lat będzie w przystępnym pieniądzu, więc będzie można się pokusić :naughty: mam pytanko czy ktoś ma jeszcze jakieś kody logów oprócz tych, które są w dziale "diagnostyka VAG"?

Opublikowano
szkoda :shock3: ? 3.0 TDI 313 PS... :slina:

a to jak ktoś mnie lubi:

piękna rysa przez całą długość auta

http://img163.imageshack.us/img163/6214/img2053ty.jpg

zjechany błotnik

http://img69.imageshack.us/img69/4449/img2048rc.jpg

kochani studenci UTP..

Dramat... :facepalm:

Opublikowano
:shock3: to pierwsze to może przy polerce zejdzie, ale na to drugie to pisak od Wiśni będziesz musiał pożyczyć chyba..:kwasny: masakra co się z ludźmi dzieje to chyba jakaś czarna seria rysowania aut..:facepalm:
Opublikowano

zazdrość :(((((( jakbym takiego dorwał to .....................................

Opublikowano
szkoda :shock3: ? 3.0 TDI 313 PS... :slina:

a to jak ktoś mnie lubi:

piękna rysa przez całą długość auta

http://img163.imageshack.us/img163/6214/img2053ty.jpg

zjechany błotnik

http://img69.imageshack.us/img69/4449/img2048rc.jpg

kochani studenci UTP..

nie ma tam gdzieś w pobliżu kamer? no ja wiosna idzie będzie więcej pijanych debili łazić po ulicach i się nudzić :wallbash:

Opublikowano
zazdrość :(((((( jakbym takiego dorwał to .....................................

e tam.. dorwiesz, dasz wpie*dol, gówno uderzysz,a za człowieka odpowiadasz :kwasny:

Opublikowano

błotnik wygląda jak by ktoś z buta potraktował,a że elastyczny to wrócił do poprzedniego stanu

---------- Post added at 20:26 ---------- Previous post was at 20:25 ----------

zazdrość :(((((( jakbym takiego dorwał to .....................................

e tam.. dorwiesz, dasz wpie*dol, gówno uderzysz,a za człowieka odpowiadasz :kwasny:

zakładasz kaptur i nie widzi kto go leje :naughty:

Opublikowano

nie ma tam gdzieś w pobliżu kamer?

nie ma :kwasny:

no ja wiosna idzie będzie więcej pijanych debili łazić po ulicach i się nudzić :wallbash:

zrobili mi to dziś pod uczelnią.. byłem na niej całe 45 minut :wallbash:

Opublikowano

zakładasz kaptur .....

albo wiadro... ;):naughty:

Opublikowano

nie ma tam gdzieś w pobliżu kamer?

nie ma :kwasny:

no ja wiosna idzie będzie więcej pijanych debili łazić po ulicach i się nudzić :wallbash:

zrobili mi to dziś pod uczelnią.. byłem na niej całe 45 minut :wallbash:

Wiśnia tu nie trzeba alkoholu, tylko społeczność JP na 100% szlaja się po ulicach i myśli ze kopnie i porysuje fure to będzie miał +50 do prestiżu na "dzielni":facepalm:

Opublikowano

zakładasz kaptur .....

albo wiadro... ;):naughty:

i kijem :naughty:

Opublikowano

a co tu dożo bić jeden dobry szybki strzał i do bagażnika wsadzić wywieść w piz*u i wywalić w lesie ;d hmmmmmm tylko gorzej jak chojrak popuści z cewki ze strachu w aucie ;d

Opublikowano

rozmawiałem wczoraj rano z kolegą, który jest fotografem odnośnie tematu, który podrzucił Przemek, już niebawem będę miał cenę, będzie można przemyśleć :naughty:

Opublikowano
Artur pozdrawiam :hi: i dzięki, że mnie wpuściłeś :decayed:

Jedrek nie ma za co :decayed:

a z drugiej strony wspołczuje ...wal to z AC

Opublikowano

błotnik będzie z AC, bok przepoleruję trochę później..

Opublikowano
błotnik będzie z AC, bok przepoleruję trochę później..

Jędrek współczucia :kwasny:

Opublikowano
:siema:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.