Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
siema musti :decayed:

b6 poszło ?

wszystko jest na dobrej drodze , jutro mam dwóch kupców a jak nie to w sobotę auto jedzie na giełdę

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Karol, nie szarżuj tak autem Zuzy.. tym bardziej, że widziałeś jaki jest ruch :whistling: i nieładnie najeżdżać mi prawie na tyłek (tak, to ja jechałem srebrnym Focusem kombi po Fordońskiej)

Hehehe sory Jędrek ale takich focusów po drodze z pracy do domu jest tyle, że nawet nie zwracam uwagi (chociaż jakiegoś focusa pamiętam ale to raczej w stronę centrum...)

Ps. W Polsce obowiązuje ruch prawostronny i jakby wszyscy się do tego stosowali to wszystkim by się jeździło sprawniej :)

Opublikowano
Newman dobre foty :thumbup1:

---------- Post added at 15:58 ---------- Previous post was at 15:51 ----------

otles2 klej grilla w czarny mat będzie wyglądało w pyte

No jak będę miał wolniejsza chwile to podjadę do jakiegoś lakiernika i zagadam co i jak ;)

Trwalej będzie jak okleisz porządną folią.

Opublikowano

bry ktos sie wybiera zobaczyc wyscigi do torunia w piatek wieczorem?

---------- Post added at 07:55 ---------- Previous post was at 07:53 ----------

Opublikowano

:siema:

Newman zdjęcia :thumbup1:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Produkcja Raggi dla Moskala ;)

Opublikowano

:bry:

znam gościa, co robił to Derby - chłopak z VAG Kujawy :good: A5-tka już po oględzinach, dziś montują wydech i S-line, na wtorek ma być gotowy (byłby na jutro, ale doszedł ten nieszczęsny błotnik :facepalm: )

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

wyspany? :naughty: dzięki za spota :thumbup1::polew:

---------- Post added at 11:18 ---------- Previous post was at 11:17 ----------

Produkcja Raggi dla Moskala ;)

:kox:

---------- Post added at 11:18 ---------- Previous post was at 11:18 ----------

ciekawe jak będzie wyglądać założona w samochodzie

Opublikowano
:hi:

wyspany? :naughty: dzięki za spota :thumbup1::polew:

---------- Post added at 11:18 ---------- Previous post was at 11:17 ----------

Produkcja Raggi dla Moskala ;)

:kox:

---------- Post added at 11:18 ---------- Previous post was at 11:18 ----------

ciekawe jak będzie wyglądać założona w samochodzie

no dopiero z wyra wylazłem - w końcu mam wolne :decayed:

Opublikowano

ja już od 7 czekam pod twoim blokiem na podpięcie

---------- Post added at 11:38 ---------- Previous post was at 11:37 ----------

znieś mi chociaż bułke z masłem :polew:

Opublikowano
Newman dobre foty :thumbup1:

---------- Post added at 15:58 ---------- Previous post was at 15:51 ----------

otles2 klej grilla w czarny mat będzie wyglądało w pyte

No jak będę miał wolniejsza chwile to podjadę do jakiegoś lakiernika i zagadam co i jak ;)

Trwalej będzie jak okleisz porządną folią.

hmmm folia a zrobię to sam i o jakiej foli mowa czy lepiej oddać gdzie żeby Lipy nie było;d;d żeby wyciągnąć grill muszę zwalić cały zderzak??

Opublikowano

o foli takiej termo elastycznej, ktora sie uklada lekko ja podgrzewajac np 3m

Opublikowano

ile mozna w robocie siedziec... ide na sklosza...

:decayed:

Opublikowano

to to jest wielkie g.....o....

poszukaj czegos tu http://allegro.pl/listing/user.php/run?p=1&us_id=15051124

ja kupowalem http://allegro.pl/3m-folia-aluminium-szczotkowane-di-noc-30-x-50-i2044803343.html do obklejania dekorow w sierodku i folie idzie naprawde zayebiscie przykleic, a nawet jak sie cos zrypie to lekko podgrzewasz i wraca do orginalnych ksztaultow...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.