Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja jestem za :good: na weekend będzie już u mnie pełny nowy image :banan: a póki co.. spy photo, jeszcze na zimówkach w garażu. w weekend jak będzie ładna pogoda to ogarnę coś lepszego:

-front:

img0055pvc.jpg

-progi:

img0054dy.jpg

-tyłeczek:

img0053zq.jpg

:kox::kox::kox:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:slina: no robi robotę i jeszcze tylko ta felga.. a tak w ogóle to jakie czyste auto masz :naughty:
Opublikowano

Jędrek niezły koksik :naughty: z Bartkiem zaprowadzamy jutro rano moją strychninkę do magika lakiernika :banan: Na week niestety będę bez auta ale mam jeszcze Hondę żony (całe 75 KM na gaźniku:grin:)

Opublikowano
a tak w ogóle to jakie czyste auto masz :naughty:

czyściutkie, dziś woskowali chłopacy.. ogólnie to naprawdę robi auto robotę, bardzo mi się podoba i po raz kolejny się w nim zakochałem.. tak myślę czy na wakacje nie pomalować dyfuzora na czarny połysk :eusathink:w czwartek zakładam już letnie :kox:

Opublikowano

Grzesiu nie martw się w przyszłym tygodniu będziesz miał swoje "S4 AFN" :decayed:

Opublikowano

kujawsko-pomorskie się zbroi :naughty::naughty::naughty:

Opublikowano
a tak w ogóle to jakie czyste auto masz :naughty:

czyściutkie, dziś woskowali chłopacy.. ogólnie to naprawdę robi auto robotę, bardzo mi się podoba i po raz kolejny się w nim zakochałem.. tak myślę czy na wakacje nie pomalować dyfuzora na czarny połysk :eusathink:w czwartek zakładam już letnie :kox:

zostaw tak jak jest wygląda jak seria i fanie kontrastuje :wink:

Opublikowano
kujawsko-pomorskie się zbroi :naughty::naughty::naughty:

:banan::banan::banan:

Opublikowano
Jędrek niezły koksik :naughty: z Bartkiem zaprowadzamy jutro rano moją strychninkę do magika lakiernika :banan: Na week niestety będę bez auta ale mam jeszcze Hondę żony (całe 75 KM na gaźniku:grin:)

Jak dasz radę ogarnąć moje kapryśne toczydło to możemy na spota moim pojechać :wink:

Opublikowano

chętnych zapraszam w niedziele na Pas Koronowski

klub BKB "Bawarek" rozpoczyna sezon

dla chętnych to ruszamy z placu BKB na ul.Toruńskiej o godz.15:00 i ruszamy na Pas

Opublikowano
Jędrek niezły koksik :naughty: z Bartkiem zaprowadzamy jutro rano moją strychninkę do magika lakiernika :banan: Na week niestety będę bez auta ale mam jeszcze Hondę żony (całe 75 KM na gaźniku:grin:)

Jak dasz radę ogarnąć moje kapryśne toczydło to możemy na spota moim pojechać :wink:

w czwartek zacznę to powinienem się do niedzieli wyrobić :polew::polew:

Opublikowano

pogoda w weekend będzie lipa :((((

Opublikowano
pogoda w weekend będzie lipa :((((

też tak słyszałem..:kwasny: a co z tą dokładką zderzaka szukałeś coś?

Opublikowano

:hi: wszystkim.

Szanowne koleżanki i koledzy z kambodżańskiej wioski zwanej Fordonem i nie tylko :), jakby ktoś jechał w stronę centrum to zwróćcie uwagę może zauważycie na jezdni rejestrację "CIN 27684" niestety wczoraj postanowiła oddalić się od samochodu...

Opublikowano

Siemanko :kawa:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:hi:

Reniu PW poszło... nareszcie :facepalm:

Opublikowano

Dzięks man! :thumbup1:

Opublikowano
pogoda w weekend będzie lipa :((((

też tak słyszałem..:kwasny: a co z tą dokładką zderzaka szukałeś coś?

nie tak zobaczyłem przypadkiem na allegro u tego gościa i mnie zaciekawiła bo taka nie przesadzona jest haha a nawet opady sniegu zapowiadali ;d;d

---------- Post added at 07:39 ---------- Previous post was at 07:39 ----------

:bry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.