Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

paszło od wujka toże :)

dawać dawać i głosować.... na razie 3cie miejsce

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dziekowac!

Opublikowano
chłopaki ma ktoś te dolne zapinki od tylnej kapany? przy zdejmowaniu jedna mi się ułamała...

jak dobrze pamiętam to w ASO cena około złotówki :wink:

Opublikowano

nie wiecie może czy w ASO dostane stopery do wycieraczek gumowych? Potrzebuje 4 sztuki..:wink:

Opublikowano

Bartek dostaniesz w aso

Opublikowano

a wybiera się ktoś w może w sobotę na Boks do Bydgoszczy ?

Opublikowano

:siema:

ja tez z chęcią podjadę

Opublikowano
a wybiera się ktoś w może w sobotę na Boks do Bydgoszczy ?

z tego co wiem to tam zawody MMA mają też być i pokaz kulturystyki :kox:

Opublikowano

ja się wybieram na noc wagi ciężkiej :) w sumie w ostatniej chwili dowiedziałem się, że kumpel ma dla mnie bilet - także dokładnego programu nawet nie znam, wiem tylko że będzie walka Szpili i Wawrzyka:decayed:

a tak przy okazji powiem Ci Bartek, że w przypadku srebrnego lakieru wosk i szminka nie działają zbyt szałowo ... jednak do takich rzeczy ten kolor nie jest najlepszy

Opublikowano

ponawiam pytanko, czy ktoś oprócz mnie i Bartka jest chętny na spot w niedzielę? :naughty:

Opublikowano

a gdzie i o której godzinie ewentualnie?

Opublikowano
ja się wybieram na noc wagi ciężkiej :) w sumie w ostatniej chwili dowiedziałem się, że kumpel ma dla mnie bilet - także dokładnego programu nawet nie znam, wiem tylko że będzie walka Szpili i Wawrzyka:decayed:

a tak przy okazji powiem Ci Bartek, że w przypadku srebrnego lakieru wosk i szminka nie działają zbyt szałowo ... jednak do takich rzeczy ten kolor nie jest najlepszy

A sam wosk daje radę? Jutro się trenera zapytam czy coś wie odnośnie programu tej imprezy bo on ma mieć pokaz kulturystyczny :naughty:

Opublikowano

wosk jak najbardziej na +. Tylko wiesz w ciemnym kolorze kredka dość fajnie pokrywa jakieś niedoskonałości a na srebrnym są takie jakby ciemniejsze punkty. W sumie tak myślałem, że tak to wyjdzie - ale trzeba próbować :)

Opublikowano
a gdzie i o której godzinie ewentualnie?

jeśli chodzi o spot to pewnie standard około 17 Łuczniczka, chyba że są jakieś inne propozycje..:whistling:

Opublikowano

dobra to ja się piszę też na 100% bo długo na żadnym spocie nie byłem, a na niedziele zero planów

Opublikowano

jest nas już trzech :thumbup: a jak reszta? :naughty:

Opublikowano

4 bo jeszcze wera :):thumbup1:

Opublikowano

f*ck :facepalm: no dobra to 4 :decayed: Artur w sprawie naklejek, tych co do Ciebie pisałem to aktualne.. biorę 2 + 1 DOPE bo muszę zmienić tą moją :kwasny:

Opublikowano

jak nic mi nie wypadnie , również podjadę :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.