Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy to ta, ale praktycznie identyczna jezdzi po prostu po Toruniu. Parkuje czesto na polnej.

to jest chyba ta co z nią stawałeś :wink:

tak w ogóle to :bry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

nie wiem czy to ta, ale praktycznie identyczna jezdzi po prostu po Toruniu. Parkuje czesto na polnej.

to jest chyba ta co z nią stawałeś :wink:

tak w ogóle to :bry:

mozliwe. aż mnie ciarki przechodzą jak pomyśle jak się wtedy sprzęgło śliznęło...

---------- Post dopisany at 13:06 ---------- Poprzedni post napisany at 13:05 ----------

nie wiem czy to ta, ale praktycznie identyczna jezdzi po prostu po Toruniu. Parkuje czesto na polnej.

to jest chyba ta co z nią stawałeś :wink:

tak w ogóle to :bry:

mozliwe. aż mnie ciarki przechodzą jak pomyśle jak się wtedy sprzęgło śliznęło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 :facepalm: zderzak tylny porysowany do malowania, nie wiem co zrobić z dokładką bo też jest porysowana i widać... niby niewiele, ale denerwuje mnie to dobrze że czujki działają ok

:facepalm::facepalm::facepalm: współczuję :thumbdown:

Buła nie jesteś sam...wiem, że to nie pocieszenie ale moje auto też wczorajszej nocy zostało porysowane!! k**wa nie wiem co komu przeszkadzało zaprkowane pod blokiem...

..teraz jestem w pracy ale wieczorem moze zapodam foto jak mnie urzadził jakiś sk***ysyn!! :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 :facepalm: zderzak tylny porysowany do malowania, nie wiem co zrobić z dokładką bo też jest porysowana i widać... niby niewiele, ale denerwuje mnie to dobrze że czujki działają ok

:facepalm::facepalm::facepalm: współczuję :thumbdown:

Buła nie jesteś sam...wiem, że to nie pocieszenie ale moje auto też wczorajszej nocy zostało porysowane!! k**wa nie wiem co komu przeszkadzało zaprkowane pod blokiem...

..teraz jestem w pracy ale wieczorem moze zapodam foto jak mnie urzadził jakiś sk***ysyn!! :wallbash:

:facepalm::facepalm::facepalm: masakra jakaś w moim przypadku ktoś chyba się nie zmieścił w miejsce parkingowe i chyba chciał przepchnąć auto...ale już farbę do dokładki dziś zamówiłem (dzięki Przemek za radę :notworthy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w weekend coś ogarniamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie dam rady wyjazd mi się za Włocławek do rodziny szykuje chyba, że sobota lub piątek pod UMK :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglada na klucz lub cos podobnego :angry:

ja na weekend sie pisze na niedziele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sobotę to ja odpadam bo ojciec 60tkę wyprawia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sobotę to ja odpadam bo ojciec 60tkę wyprawia :decayed:

Jędrek wpadaj jutro pod UMK wieczorem :wink: w ogóle to ktoś się tam wybiera jutro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczę jak będzie z czasem, ale jak nigdzie nie będę szedł na imprezę i będzie ciepło to postaram się podjechać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek ja też dziś Audi nie będę miał tylko Berlingo podlecę jak coś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podziękował za płytkę

a tak na marginesie słyszał ktoś może jakieś opinie o lakierniku na końcu ulicy wodnej - jak dołem lecimy do przechowa na samym zakręcie

mam zamiar przymierzyć się do polerki autka no i opinia byłaby pomocna co jakości robocizny

jak ktoś coś wie to z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...