Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to godzina 17:00 HSW Łuczniczka i lisrta start:

1.ArturB6

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no i dostali my w pape od pepiczków :kwasny: wiedziałem że tak będzie :doh:

Opublikowano
no to godzina 17:00 HSW Łuczniczka i lisrta start:

1.ArturB6

1. ArturB6

2. Bula

3. ...

Opublikowano

:siema:

Przypomne liste na dziś

no to godzina 17:00 HSW Łuczniczka i lisrta start:

1.ArturB6

1. ArturB6

2. Bula

3. ...

Opublikowano

1. ArturB6

2. Bula

3. Jędrek

4. ...

Artur, pamiętaj o naklejkach :decayed:

Opublikowano

1. ArturB6

2. Bula

3. Jędrek

4. winczako (jesli bede mogl juz prowadzic.... )

5....

---------- Post dopisany at 16:11 ---------- Poprzedni post napisany at 12:24 ----------

bede. Artur, a zabralbys tez te wyjmaki do navi? dzieks

do zo

Opublikowano

Hej hej mam pytanie.

Czy katalizator się czyści? :)

Bo zaświeciła się kontrolka od katalizatora u Zuzy i przy pierwszym odpalaniu się lekko krztusi, zastanawiam się czy zapchany katalizator nie może być tego przyczyną. Bo jak już odpali to każde następne odpalenie bezproblemowe...

Opublikowano

najlepiej to chyba kata wywalić...

dzięki za spot, fajnie było pogadać :hi:Artur dzięki za naklejki i za naklejenie ich :kox: dziś był spot modzenia :naughty:

Opublikowano

sa jakies fotki?

Opublikowano

również dzięki za spota, po wstawieniu do garażu auta stan przejechanych kilometrów wybił 1183,9km i jeszcze rezerwy nie ma :dancing:

stan_licznika.jpg

<br /><br />

Przemek zdjęcia są, Winczako robił :wink:

Opublikowano

lubisz wpieniać ludzi, co? :decayed:

Opublikowano

również dziękuje za spota...Buła to ile Ci osiołek pali??

Opublikowano
również dziękuje za spota...Buła to ile Ci osiołek pali??

w sumie to nie wiem chyba rzuca :kox: tj. wynik z przelotu 90% trasa średnia prędkość około 100km/h był zatankowany "po korek" myślę, że wynik wyjdzie poniżej 5l/100km niech się tylko rezerwa załączy to przelicze :wink:

---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ----------

lubisz wpieniać ludzi, co? :decayed:

oj tam oj tam :polew: lovciam tego Osła za to spalanie :decayed:

Opublikowano

Bartek.... mój tą końcówkę to przejeżdża na baku. :P

Kilka fotek zara będzie.

Opublikowano

hehe, ale u Ciebie większa frajda z jazdy :kox:, a poza tym masz prawie 4 razy większą moc niż ja :decayed: myślę, że u mnie dużą zasługą takiego wyniku jest skrzynia z Passata 116KM co wymieniłem w zeszłym roku :whistling:

Opublikowano

foty są

ps. ale portugalia zajebiaszczo gra !!!

---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

ps2. navi zaprowadzila mnie pod dom. Po zakodowaniu an Bose, sprzet znow zaczal za***iście grac :) Artur, jeszcze raz DZIĘKI!! :)

Opublikowano

Paweł, foty :good: jaki masz obiektyw? bo zauważyłem, że body aparatu mamy chyba to samo

Opublikowano

Dzięki.

Chociaz dziś sie nie kwapiłem na zmiany obiektywów, za leniwy jestem po wczorajszym meczu :P. Robiełem uniwersalką sigma 18-200mm z polarem. Poza tym mam rybie oczko, 50mm stałkę.

Opublikowano

fotki pierwsza klasa :thumbup1:

Opublikowano

Ładne zdjęcia:hi: może za tydzień będzie też spot to wpadne :decayed: a tak cały czas praca :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.