Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

:siema:

ja dopiero kompa dziś włączyłem :decayed:

EDIT:

kto kupił srebrne B7 w sedanie, bez xenonów, rejestracje CB ****Y z ramkami A4 klubu? :decayed: kolega/koleżanka się chyba jeszcze nie ujawnili :whistling: auto widziane w ruchu jakieś pół godziny temu na Fordońskiej (skrzyżowanie z Kaliskiego) jadące w stronę centrum :hi:

ja podobnie kompa niedawno włączyłem, ale w plener czas ile można się uczyć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

hehe, ja dopiero wróciłem z Focusa z moim bratem. Mazda jest na sprzedaż, jest ktoś chętny? :decayed:

EDIT:

Oferta - Audi A4 - Audi A4 1.9TDI (AFN) 130KM (110 Fabrycznie, oryginalny program ABT). Samochód sprowadzony z Niemiec na własny użytek przy przebie :decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

nowe auto już jest, w środę odebrał.. godny następca ze Stuttgartu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no proszę..:wink: a jakieś dane techniczne? I planowane mody, bo rozumiem, że seria nie pozostanie na długo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy będzie serią czy modzone, to nie moje auto :decayed: 2.7 litra 220 PS obecnie, rocznik 2001 przebieg ORI 40000km:shock3: serwisowany tylko i wyłącznie w ASO. kupione od właściciela Piotra i Pawła z Torunia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy będzie serią czy modzone, to nie moje auto :decayed: 2.7 litra 220 PS obecnie, rocznik 2001 przebieg ORI 40000km:shock3: serwisowany tylko i wyłącznie w ASO. kupione od właściciela Piotra i Pawła z Torunia

no to gratki zakupu :hi: trzeba będzie to obadać na żywo, jeśli będzie okazja :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/wakacje-trzy-kolezanki-zabrac-;-238500/ jestem poprostu rozpierniczony na łopatki ... chciałbym mieć takie problemy :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...