Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

A mi na 700 km wyszło średnie spalanie 8.39 (~500 trasa, 200 korki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

:siema:

Moim zdaniem normalnie jesli jechał jak należy :wink:

NEWMANN...Ty znasz Pawła Skrzypczaka właściciela SAudio...prawda??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reniu to chyba troche sporo?

Do pracy mam dokładnie 3.2km, rano i po południu tkwię w korkach. Jak w nich nie tkwię, to staram się by łopatki w turbinie się nie zapiekły :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi na 18 i jazda po miescie gdzie u nas o korki tez nie trudno spalanie mam ok 8l oczywiscie przy normalnej jezdzie... za to na trasie zauwazylem wielka roznice miedzy jazda ponad 100km/h i do 100km/h na takim samym dystansie mam ok 1l roznicy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi przy 19" auto-lamie i quattro w mieście 10-12l trasa do 200km/h 7/100l. ja jechałem cala(czytaj 53km) autostradę na tempomacie na 230km to wyszło 7,4l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cala autostrada od torunia do gdanska 140 na tempomacie 6,1..... a ta sama droga bez tempomatu 95-100km/h 4,9....

1Z i AHU to jest to :decayed: może i rakietą nie jest, ale pali symbolicznie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :kawa:

Musiałbym założyć FISa by mieć szybciej dane ile żłopie w konkretnych warunkach.

Spalaniem się nie martwię, najważniejsze, że auto śmiga jak należy, żadnych notlaufów, napiera jak ZUE :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**wa za***ali mi alu dekle z nisana :facepalm:

Już się przeraziłem, że z niuńki :heat:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie i Panie, znacie jakiś dobry serwis w okolicach fordońskiej albo fordonu? Chciałbym się w końcu dowiedzieć czemu przy pierwszym odpaleniu samochód ma lekki kaszelek, myślałem żeby oddać do Krakowski-serwis ale jak wszedłem na opinie to raczej same negatywy....

Z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może w Car Manie na Tałdykida? (koło Neste), chociaż nie wiem jak tam robią bo ja w Fordonie żadnego auta nie naprawiałem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

ja wczoraj oglądałem tego "perfekcyjnego" Passata - Oferta - Volkswagen Passat - tel;502-699-474 ZAPRASZAM NA JAZDE PRÓBNĄ,VW PASSAT B5 FL 1.9 TDI 131 KM COMFORTLINE KOMBI DATA PRODUKCJI : 12.2004 - koleś za samą treść ogłoszenia powinien dostać w :glupek2:korozja wyłazi w wielu miejscach, na tylnej klapie to już prawie dziura jest. Maska, podszybie, nadkola - wszystko do roboty. Spasowanie też pozostawia wiele do życzenia. Może ktoś zna godnego polecenia Passata (roczniki 2002-2004) który wygląda przyzwoicie? Wiadomo że nie chodzi tu o jakieś 100 tyś przebiegu i pierwszy lakier na każdym elemencie - no ale żeby to jakoś normalnie wyglądało. Do 23 tyś maks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam tego Passata - to był pierwotnie 2,5 V6 TDI :grin:

o ja pindole... i pewnie była kiedyś kierownica po prawej stronie xD

---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ----------

Ludki! Pomoże ktoś może?:

http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/sprezyny-h-and-r-35mm-sedana-2-8-a-239043/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...