Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja też byłbym chętny bo to akurat przed moim wyjazdem wakacyjnym i po obronie. także na 1 dzień też mogę pojechać :hi:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
no 28 chyba najlepszy dzień bo to sobota i najwięcej się będzie działo :kox: ja się piszę, ale w razie czego byłaby możliwość się z kimś zabrać? Bo raczej auta nie będę miał w tym czasie :facepalm: Oczywiście do paliwa się dorzucam :wink:

ja jade z cala rodzinka, a potem nie wracam takze niestety nie pomoge :kwasny:

Opublikowano

spoko coś się wymyśli, jeszcze trochę czasu zostało, ale fajnie byłoby taką większą grupą się zaprezentować :kox:

Opublikowano

jak coś to ja Cię Bartek mogę zgarnąć. ale to będziemy gadać jak już będzie bliżej wyjazdu :hi:

Opublikowano

dzięki :hi: no jeszcze lekko ponad miesiąc :banan:

Opublikowano

Buła ja też jakby co mogę Cię zabrać :decayed:

Opublikowano

Dzięki :hi: na pewno do tego czasu się jeszcze zobaczymy gdzieś na jakimś spocie to się ustali co i jak :wink: a ktoś jeszcze chętny na wyjazd tam?

Opublikowano

Ja śmigam już w piątek z ziomalami z vagsiekreci.pl ;D

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

ale tu dziś szał..:whistling:

:bry:

Opublikowano

:siema:

ja dopiero kompa dziś włączyłem :decayed:

EDIT:

kto kupił srebrne B7 w sedanie, bez xenonów, rejestracje CB ****Y z ramkami A4 klubu? :decayed: kolega/koleżanka się chyba jeszcze nie ujawnili :whistling: auto widziane w ruchu jakieś pół godziny temu na Fordońskiej (skrzyżowanie z Kaliskiego) jadące w stronę centrum :hi:

Opublikowano
:siema:

ja dopiero kompa dziś włączyłem :decayed:

EDIT:

kto kupił srebrne B7 w sedanie, bez xenonów, rejestracje CB ****Y z ramkami A4 klubu? :decayed: kolega/koleżanka się chyba jeszcze nie ujawnili :whistling: auto widziane w ruchu jakieś pół godziny temu na Fordońskiej (skrzyżowanie z Kaliskiego) jadące w stronę centrum :hi:

ja podobnie kompa niedawno włączyłem, ale w plener czas ile można się uczyć :decayed:

Opublikowano

hehe, ja dopiero wróciłem z Focusa z moim bratem. Mazda jest na sprzedaż, jest ktoś chętny? :decayed:

EDIT:

Oferta - Audi A4 - Audi A4 1.9TDI (AFN) 130KM (110 Fabrycznie, oryginalny program ABT). Samochód sprowadzony z Niemiec na własny użytek przy przebie :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

kurna a ja myslalem ze manny juz dawno auto sprzedal :facepalm:

Opublikowano
:siema: Jędrek a co brat teraz za auto będzie kupował zamiast mazdy?:naughty:
Opublikowano

:bry:

nowe auto już jest, w środę odebrał.. godny następca ze Stuttgartu :wink:

Opublikowano

no proszę..:wink: a jakieś dane techniczne? I planowane mody, bo rozumiem, że seria nie pozostanie na długo :decayed:

Opublikowano

nie wiem czy będzie serią czy modzone, to nie moje auto :decayed: 2.7 litra 220 PS obecnie, rocznik 2001 przebieg ORI 40000km:shock3: serwisowany tylko i wyłącznie w ASO. kupione od właściciela Piotra i Pawła z Torunia

Opublikowano
:siema:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.