Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Marcin, czemu sprzedajesz felgi?

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Bo często nie ma mnie w PL i dziewczyna jeździ autem i jednego alusa już porysowała, a szkoda mi ich... Zrobię i znowu może się porysować... Dlatego chce zejść na 18" z większym rantem chroniącym felgę

Opublikowano

w takiej sytuacji to zrozumiałe :good:

Opublikowano

jak temat vw mani?

Opublikowano

:siema:

jak temat vw mani?

ja się piszę :wink:

Marko Najlepszego!!

Opublikowano

ja jeszcze nie wiem jak z manią, 01.08 wylatuję na wakacje i trochę mi się w chwili obecnej jeszcze pokiełbasiło.. ale określę się co do wyjazdu

Opublikowano

Siemanko :kawa:

Opublikowano

:bry:jeszcze raz dzięki za życzenia

trzeba teraz podleczyć kacora i będzie :gicior:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:bry:jeszcze raz dzięki za życzenia

trzeba teraz podleczyć kacora i będzie :gicior:

Najlepsze na kaca, jest powietrze z materaca :grin:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi: Dawno mnie tu nie było... trzeba nadrobić zaległości :facepalm:
Opublikowano

:hi:

auto poszło?

Opublikowano

Szkoda gadać... Nawet telefonu nie było. Teraz znowu auto niewystawione, bo znowu awaria. Auto pali 7l/100km ON i 5l/100 płynu chłodniczego... Wymieniona pompa wody, krucieć, i zbiorniczek, kilka dni było dobrze i znowu to samo :kwasny:

Oferta - Audi A4 - Witam!Mam do zaoferowania sliczna Audi A4 z roku 2002 Irej 2003 o poj.sil 1.9TDI o mocy 130km.Auto pod wzgledem wizualnym i technicznym

Co myślicie? Prawdopodobnie pod koniec tygodnia będę w tamtych okolicach i planuje je obejrzeć... Mam tylko wrażenie, że przód coś kolorem odbiega, zobaczymy na żywo...

Opublikowano

ma pomalowane dokładki z przodu i z tyłu, w 2003 dokładki nie były malowane. przód.. kolorowy. RNS-E też dokładane bo w tym roczniku nie było. weź VIN i poproś Stanleya o sprawdzenie

Opublikowano
Szkoda gadać... Nawet telefonu nie było. Teraz znowu auto niewystawione, bo znowu awaria. Auto pali 7l/100km ON i 5l/100 płynu chłodniczego... Wymieniona pompa wody, krucieć, i zbiorniczek, kilka dni było dobrze i znowu to samo :kwasny:

Oferta - Audi A4 - Witam!Mam do zaoferowania sliczna Audi A4 z roku 2002 Irej 2003 o poj.sil 1.9TDI o mocy 130km.Auto pod wzgledem wizualnym i technicznym

Co myślicie? Prawdopodobnie pod koniec tygodnia będę w tamtych okolicach i planuje je obejrzeć... Mam tylko wrażenie, że przód coś kolorem odbiega, zobaczymy na żywo...

Prawy kierunkowskaz zaparowany , przedni zderzak coś ucieka , rsn-e dołożony , styrane wnętrze , kierownica się za bardzo świeci

:hi:

Jędrek graty za obronę :brawo:

Opublikowano
Szkoda gadać... Nawet telefonu nie było. Teraz znowu auto niewystawione, bo znowu awaria. Auto pali 7l/100km ON i 5l/100 płynu chłodniczego... Wymieniona pompa wody, krucieć, i zbiorniczek, kilka dni było dobrze i znowu to samo :kwasny:

Oferta - Audi A4 - Witam!Mam do zaoferowania sliczna Audi A4 z roku 2002 Irej 2003 o poj.sil 1.9TDI o mocy 130km.Auto pod wzgledem wizualnym i technicznym

Co myślicie? Prawdopodobnie pod koniec tygodnia będę w tamtych okolicach i planuje je obejrzeć... Mam tylko wrażenie, że przód coś kolorem odbiega, zobaczymy na żywo...

podobnie jak Jędrek myślę, że podejrzane auto ciekawe jak szczeliny na masce, bo na drugim zdjęciu dziwnie się różni od drugiej strony

Opublikowano

dzięki Piotrek :hi: Darek, wydaje mi się, że z B6 w cenie ok 20 tys może być ciężko :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.