Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie musi ktos kupic zimowek na ten rok? mam na sprzedaz swoje stalowe 15" 4 felgi w stanie nie najgorszym, ori audi 5x112 kola prosciutkie, na dwóch nowe opony z zeszlego roku goodyear ultra grip 7+ z przebiegiem ok 5-7tys.... i dwie opony pneumat jest jeszcze kawal gumy na nich tylko ze sa starsze, nie pamietam dokladnie dot, oczywiscie wszystko zlozone do kupy wywazone i podpisane, tylko zakladac na auto i jezdzic.... chcialbym ze wszystko 500zl? (500zl kosztowaly w zeszlym roku same 2opony z przesylka)....

Opublikowano

Dropson a co zakłądasz?? 16" czy większe??

Opublikowano
nie musi ktos kupic zimowek na ten rok?

Ja muszę, ale wolałbym raczej 16" ;)

Opublikowano
Dropson a co zakłądasz?? 16" czy większe??

stwierdzilem ze nie bede jezdzil samochodem w zime, co za tym idzie zimowki mi nie potrzebne :decayed:

Opublikowano
Ciebie też już dawno nie było i na SF też Cię nie widziałem ostatnimi czasy :whistling::decayed:

mamy przerwe.. bo kolega sobie gire rozjebal.. drugi w niemczech.. a trzeci hmmm nie chce mu sie :)

ale niedlugo wracamy do aktywnej gry :)

Opublikowano

umyłem dziś auto, a zapowiada się na deszcz :facepalm: po prostu świetnie..

Opublikowano

miał ktoś może styczność z Toyotą Yaris drugiej generacji (od 2005) ? Planuje coś takiego kupić do miasta, żeby było tanio i się nie psuło - jako miejskiego zapierdalacza, bo Audi mi na takie dojazdy średnio ekonomicznie wypada :facepalm: Myślałem o tym najprostszym silniku 1,0 69 ps.

Opublikowano

jak chcesz żeby było bezawaryjnie to kup I-szą generację, druga podobno nie jest aż tak udana jak pierwsza. ale to tylko słyszałem kiedyś od znajomych

Opublikowano
umyłem dziś auto, a zapowiada się na deszcz :facepalm: po prostu świetnie..

standard po umyciu auta :naughty:

Opublikowano

Robimy jakiś spot w ten weekend? Ogólnie było wspominane o wyjeździe do Ina :whistling:

Paweł zapomniałem Ci mówić kolega ma seicento w gazie na sprzedaż, będziesz miał ekonomię za garść srebrników :decayed:

Opublikowano

hehe miałem kiedyś, ogólnie spoko autko ale raz miałem mały wypadek i jak zobaczyłem co się dzieje z tym samochodem przy wypadku to podziękowałem :decayed:

Opublikowano

Witam. Panowie szukam kogos z Bydgoszczy co dobrze pierze siedzenia w aucie ! możecie kogoś polecić ??

Opublikowano

Siemanko :hi:

Opublikowano

Siemanko :kawa:

Ktoś od nas jeździ niebieskim B6 1.8T sedan z klapą USA, wlepką klubową, na kołach jak moje?

Wczoraj o 15 spotkany na światłach Fordońska / Mosta Kazimierza Wielkiego.

Opublikowano

Bry :hi:

Witam. Panowie szukam kogos z Bydgoszczy co dobrze pierze siedzenia w aucie ! możecie kogoś polecić ??

auto myjnia COOL, Kijowska. albo na Gajowej koło poczty. w COOL zawsze myję samochód i nieraz widziałem jak prali tapicerki lub przygotowywali auta do sprzedaży.. :slina: na Gajowej mój ojciec prał kiedyś Cytryne C5 przed sprzedażą, jasna skóra wyglądała jak nowa po ich robocie

hehe miałem kiedyś, ogólnie spoko autko ale raz miałem mały wypadek i jak zobaczyłem co się dzieje z tym samochodem przy wypadku to podziękowałem :decayed:

może Lupo 1.7SDI? :whistling:

Opublikowano

ja miałem czyszczenie na gajowej i zdecdowanie nie polecam...sam jestem w stanie zrobic to 100razy lepiej

Opublikowano

może Lupo 1.7SDI? :whistling:

Lupo to właśnie teraz mam, tylko to już 99 rok to wiadomo korozja się pojawia, coraz więcej problemów eksploatacyjnych (jak to 13 letnie auto) dlatego teraz szukam czegoś w miarę świeżego. Oglądałem wczoraj Grande Punto ale to jakieś takie toporne wrażenie sprawiało

Opublikowano

mielismy nissana note 2006rok identyczny jak ten ktorym jezdi moja zona tylko ze z przbiegiem troche ponad 120tys i cala reszta to samo zaczynajac od silniki konczac po wyposarzenie.... a rejestracje bylu troche inne bo zony to CT XXXX7 a tamten mial CT XXXX8 :decayed: ale poszedl w zeszlym tygodniu za troche ponad 18tys...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.