Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
mam pytanko czy ktos sie orientuje czy przednie lampy w przed lifcie sa tak samo klejone jak poliftowe ? czy sa na samych zatrzaskach ? bo cos mnie wyrzuca z forum jak znajde konkretny temat ktory szukam wiec pytam tutaj

zatrzaski tylko,swoje w zeszłym tygodniu z nudów rozebrałem i wyczyściłem o niebo lepiej świecą :wink:

---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:46 ----------

:hi: w sumie

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ej ale sie zawinalem... ma takie gowno.... chyba ide sprawdzic

---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ----------

to jest oprawka od postojowki z lampyprzedniej tak? mamtaka tylko lakko styki trzeba przeczyscic z lampy poliftowej...

Zgadza się, oprawka postojówki lampy przedniej :D

Ile cenisz taaaaki rarytasik?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:hi:

orientuje się ktoś czy w Świeciu obszywają kiery ?

ewentualnie jakaś niedaleka okolica i może cena jeszcze by się zdała tak dla orientacji :wink:

Opublikowano
:hi:

orientuje się ktoś czy w Świeciu obszywają kiery ?

ewentualnie jakaś niedaleka okolica i może cena jeszcze by się zdała tak dla orientacji :wink:

W Solcu Kujawskim gościu obszywa elegancko. Z tego co pamiętam za kierownicę, mieszek i gałkę zapłaciłem 160zł.

:hi:

Opublikowano
:hi:

orientuje się ktoś czy w Świeciu obszywają kiery ?

ewentualnie jakaś niedaleka okolica i może cena jeszcze by się zdała tak dla orientacji :wink:

W Solcu Kujawskim gościu obszywa elegancko. Z tego co pamiętam za kierownicę, mieszek i gałkę zapłaciłem 160zł.

:hi:

jakieś namiary ewentualnie ?

Opublikowano

ja w toruniu w back-sun 250... za sama kiere... ale ogolnie oni wożą do ciechocinka

Opublikowano
:hi:

orientuje się ktoś czy w Świeciu obszywają kiery ?

ewentualnie jakaś niedaleka okolica i może cena jeszcze by się zdała tak dla orientacji :wink:

:siema:

W Przechowie na Jaśminowej gdzie plandeki robią obszywają kiery i tapicerki robią

Opublikowano
:hi:

orientuje się ktoś czy w Świeciu obszywają kiery ?

ewentualnie jakaś niedaleka okolica i może cena jeszcze by się zdała tak dla orientacji :wink:

W Solcu Kujawskim gościu obszywa elegancko. Z tego co pamiętam za kierownicę, mieszek i gałkę zapłaciłem 160zł.

:hi:

jakieś namiary ewentualnie ?

Zaraz poszukam, chociaż to było dośc dawno i nie wiem czy gdzieś mam jeszcze numer. Artur82 może też miec, on mi gościa polecił.

Opublikowano
:hi:

orientuje się ktoś czy w Świeciu obszywają kiery ?

ewentualnie jakaś niedaleka okolica i może cena jeszcze by się zdała tak dla orientacji :wink:

:siema:

W Przechowie na Jaśminowej gdzie plandeki robią obszywają kiery i tapicerki robią

o to już bliżej - dobrze robi ? widział ktoś jego dzieło ?

  • :wink:

podobno w Dragaczu jest też jakiś gostek zajmujący się obszywaniem

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

dropsone jak co to ja dzisiaj odpadam z wypadu na spota sprawy rodzinne :( moze na spocie w ct sie pokaze pozdro

Opublikowano

sluchajcie, dzis jakis spocik jest gdzies? ;)

Opublikowano

ja mogę.. ale wieczorem

Opublikowano

Jak się z pracą uwinę to chętnie bym podjechał, także u mnie 50/50 :wink:

Opublikowano
ej ale sie zawinalem... ma takie gowno.... chyba ide sprawdzic

---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ----------

to jest oprawka od postojowki z lampyprzedniej tak? mamtaka tylko lakko styki trzeba przeczyscic z lampy poliftowej...

Zgadza się, oprawka postojówki lampy przedniej :D

Ile cenisz taaaaki rarytasik?

czytales pw? jak pasuje to daj adres to we wtorek rano wysle bo mam pare rzeczy do wyslania...

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.