Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

stówa:drunk:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jako że parcha trochę zapuściłem na otarcie łez jadą do mnie 3081970571

---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

a że jadą to z automatu gewinde i do ziemi :decayed:

Opublikowano

:hi:

ładne 16'tki :decayed:

Opublikowano

Wiśnia a co ze starymi 16" ??

Opublikowano

Bry. Jedzie ktoś z włocka na spocik dzisiaj?? Gdzie w końcu jest spot?

Opublikowano

a to dzisiaj jest jakiś spot? bo się nie umawialiśmy w ogóle..

Opublikowano
Obejrzyj film - Spot A4-klub.pl 2010-09-19 Bydgoszcz on Vimeo -

----------------

Najbliższy spot:

14.04.2013 godz. 17.00, Toruń parking Piotr i Paweł przy Broniewskiego lub Motoarena

ZAPRASZAMY!!!

Zobacz kolejne terminy spotkań w naszym kalendarzu [LINK]

jak byk z głównego posta ... To jak w końcu?

Opublikowano

na główny post nie patrz bo do tego to się od co najmniej roku nie stosujemy.. trzeba patrzeć na bieżąco, a jak do tej pory się nie umawialiśmy na ten weekend. ja i tak odpadam dzisiaj odpadam..

Opublikowano

To po co ten główny wątek?? W błąd tylko wprowadza... Dobrze, że się zapytałem:)

Opublikowano

w wątku, mamy pogaduchy i umawiamy się na spoty :decayed: a kto aktualizuje post główny to nawet nie wiem :wink: w każdym razie, już wielokrotnie było o tym pisane, nie należy się tym sugerować bo zawsze się umawiamy. łatwo to zauważyć bo najczęściej idzie lista i widać kto jest chętny :hi:

Opublikowano
Wiśnia a co ze starymi 16" ??

na zimę będą :naughty:

---------- Post dopisany at 15:04 ---------- Poprzedni post napisany at 15:03 ----------

:hi:

ładne 16'tki :decayed:

:shock3: tosz to 14 :facepalm::grin:

Opublikowano

:decayed: no to mnie zaskoczyłeś ...tarcza 280 wejdzie w to :whistling: ?? :decayed::decayed::decayed::decayed:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 17:04 ---------- Poprzedni post napisany at 17:03 ----------

:wink:

Opublikowano

na kamieniu podszlifowałem :grin:

---------- Post dopisany at 19:16 ---------- Poprzedni post napisany at 19:15 ----------

tylko troche lipa z hamowaniem bo ramię w barku wyskakuje :polew:

Opublikowano

musiały być faktycznie ładne :decayed:

---------- Post dopisany at 20:18 ---------- Poprzedni post napisany at 20:16 ----------

rzucasz kotwicą :question::decayed:

Opublikowano

a tak na poważnie, zna kto gwinty firmy RACELAND? bo w googlach mało informacji w temacie :facepalm:

---------- Post dopisany at 19:29 ---------- Poprzedni post napisany at 19:27 ----------

To po co ten główny wątek?? W błąd tylko wprowadza... Dobrze, że się zapytałem:)

:shock3: ło jerum sezon się zbliża to się budzą z zimowego snu :grin:

Opublikowano

:decayed:dobrze ,że się budzą...

ja o gwintach nic nie wiem....do siebie szukam jakiejś sprężyny na tył by mi auto trochu niżej poszło ...-30....-35 hmmmmmm

Opublikowano

nie wiem czy na fabryczne amory to dobry pomysł

Opublikowano

Teraz siedzi komplet (amor+sprężyna) z s4

Opublikowano

:siema:

dziś w końcu letnie wlatują :kox:

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.