Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
http://www.facebook.com/MotomaniakKlubBydgoszcz?fref=ts w sobote spot wszystkich marek pod łuczniczką o 20 potem przejazd na zachem i tam troche mają się chłopaki pogonić ^^

Lanos zamiata :facepalm::grin:

Opublikowano

w końcu jakiś spot na którym coś się działo,kij że wszystkich marek ale opłacało się, w przyszłym tygodniu też jadę:kox: lanos po swapie na 2.0 wciągał wszystkich po kolei :facepalm: chyba już czas by "iść w moc"

Opublikowano

:hi:

ja jutro odstawiam A5tkę do doktora.. i będę się przemieszczać Focusem 1.8TDCI :kox:

Opublikowano
:hi:

ja jutro odstawiam A5tkę do doktora.. i będę się przemieszczać Focusem 1.8TDCI :kox:

a coś się stało??

Opublikowano

ta.. padł mi czujnik przy kolektorze ssącym, świeci mi się check engine jakieś 2 tygodnie. dodatkowo jak auto stoi na wolnych obrotach to czasami mi zatrzęsie budą jak jest gorąco.. generalnie mój mechanik ma go przejrzeć co jeszcze jest do zrobienia :wink: także pewnie ze 2-3 dni postoi u nich

Opublikowano
02.08.13 Torun PLAZA godzina 20

:cool1:

Opublikowano

Będą również wyścigi? :naughty:

Opublikowano

na pewno :decayed: ale ja bede tylko na plazie bo w sobote z rana wyjezdzam....

Opublikowano
Będą również wyścigi? :naughty:

podejrzewam, że wyścigów nie będzie w ostatni piątek podczas przejazdu na Sharpa była jakaś kolizja coś na fb pisali

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=327632284038625&set=gm.555761231144382&type=1&permPage=1

Opublikowano

no to wpadać na łuczniczkę w sobote o 20 :) wczoraj extra zabawa i wyscigi tez sa;p

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

zrób se drina ..........wyluzuj.......................................,a jutro na spokojnie logi....................może przepływka do wymiany.........albo łopatki suszary zapieczone

:decayed:

Opublikowano

jutro musze sprawdzić co i jak bo nie wierze

---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ----------

turbo pompuje tyle ile powinno,gajger nie kłamie

Opublikowano

tak jak pisałem...............ale punkt pierwszy jest b.ważny :decayed::wink:

Opublikowano

chyba że założę 16" następnym razem :polew:

---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ----------

tak jak pisałem...............ale punkt pierwszy jest b.ważny :decayed::wink:

2 bronki 0,66 we mnie już siedzą :decayed:

Opublikowano
jutro musze sprawdzić co i jak bo nie wierze

---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ----------

turbo pompuje tyle ile powinno,gajger nie kłamie

............czyli co ???????????????? ALt też Cię objedzie................?????????????.......nie startujesz z zaciągniętym ręczny, albo z dwójki ?????

:decayed:

---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ----------

chyba że założę 16" następnym razem :polew:

---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ----------

tak jak pisałem...............ale punkt pierwszy jest b.ważny :decayed::wink:

2 bronki 0,66 we mnie już siedzą :decayed:

ja piszę o normalnym alkoholu ,a nie o zupie chmielowej :wink::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.