Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

wysłane z one v :)

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ----------

Opublikowano

:hi:

30 km/h lewym pasem na Fordońskiej.. zaczynamy! :decayed::doh: bo ciężko chyba było niektórym wymienić opony szybciej..

Opublikowano

:hi:

spoko... jak przypomnę sobie czwartek i piątek w Toruniu, gdzie parę kropel deszczu spadło, to aż boje się pomyśleć co będzie dzisiaj po południu z powrotem do domu przez most...

Opublikowano

ja rzadko w Toruniu jeżdżę przez ten most.. ale jak już jeżdżę to masakra :facepalm:

Opublikowano

:hi:

wysłane z one v :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

No siemka kiedy się coś szykuje jakiś spocik chętnie zajadę :wink: bo jestem świeżak :grin: pozdrawiam

Opublikowano
No siemka kiedy się coś szykuje jakiś spocik chętnie zajadę :wink: bo jestem świeżak :grin: pozdrawiam

jeden tam się błąka rezacz koło ciebie takim niebieskim Rs-em w sedanie :grin:

---------- Post dopisany at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ----------

Wypadek na rondzie Toruńskim w Bydgoszczy - zdjęcia, foto - od 1 - 26 Listopada 2013 :kwasny:

Opublikowano
No siemka kiedy się coś szykuje jakiś spocik chętnie zajadę :wink: bo jestem świeżak :grin: pozdrawiam

jeden tam się błąka rezacz koło ciebie takim niebieskim Rs-em w sedanie :grin:

---------- Post dopisany at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ----------

Wypadek na rondzie Toruńskim w Bydgoszczy - zdjęcia, foto - od 1 - 26 Listopada 2013 :kwasny:

kur... jak oni tego dokonali ? Czołowo na jednokierunkowej ? wtf

Opublikowano

:siema:

Wysłane z Audi

Opublikowano

no i zaś nie mam znaczka na grillu :facepalm: teraz jak kupię to chyba do sprzedaży dopiero założę..

Opublikowano

nie widziałem żadnego niebieskiego RS'a w mojej okolicy :kwasny: hmm... nie nie kojarze

---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:35 ----------

no i zaś nie mam znaczka na grillu :facepalm: teraz jak kupię to chyba do sprzedaży dopiero założę..

to trochę ch...a z tym znaczkiem u mnie w zamościu rumuny mają taki jakby szrot sprowadzają z angli i sprzedają na częsci mieli nawet taką jak moja nawet lakier ten sam miała i silnik ale juz pocięta pewnie znaczki tez maja i to w piz*e:wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
no i zaś nie mam znaczka na grillu :facepalm: teraz jak kupię to chyba do sprzedaży dopiero założę..

no to lipa, jak nie tył to przód...:facepalm: chyba ich drażni S4 TDI :wink:

Opublikowano
no i zaś nie mam znaczka na grillu :facepalm: teraz jak kupię to chyba do sprzedaży dopiero założę..

no to lipa, jak nie tył to przód...:facepalm: chyba ich drażni S4 TDI :wink:

tdi to nie ma... chyba że na wydech patrzą... Bartek przedni to już drugi, tylny kupiłem ale z lenistwa całe szczęście nie założyłem bo też już by pewnie poszedł...

Kumpel ale ty mi podpadasz bo mówiłeś że będziesz u mnie pod blokiem a to w tym czasie zginął... przyznaj się że budujesz body S4 i zacząłeś od emblematów :naughty:

Opublikowano
no i zaś nie mam znaczka na grillu :facepalm: teraz jak kupię to chyba do sprzedaży dopiero założę..

Ewidentnie kogoś podrażnił klekot z takim znaczkiem :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.