Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

100 lat manny!

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

100!

Opublikowano
:hi:

a teraz pytanie... gdzie w normalnych pieniądzach dorobię sam grot do kluczyka? (poliftowy scyzoryk). Mam cały nowy kluczyk, potrzeba tylko wyrezać grot...

Byłem w jednym punkcie, ale 60zł to ciut za dużo wg mnie...

w Świeciu płaciłem dwa dni temu 50zł.... wiele taniej raczej nie znajdziesz :kwasny:

Audi A4 S4 Avant 1,9 TDI BOSE SKÓRY Świecie ? Tablica.pl :shock3:

kumpel co tak zadziwiłeś :wink:

zdziwiłem się bo mi się śniło ostatnio że sprzedajesz Audi :decayed: idziesz w krawata? :naughty:

Opublikowano
:hi:

a teraz pytanie... gdzie w normalnych pieniądzach dorobię sam grot do kluczyka? (poliftowy scyzoryk). Mam cały nowy kluczyk, potrzeba tylko wyrezać grot...

Byłem w jednym punkcie, ale 60zł to ciut za dużo wg mnie...

w Świeciu płaciłem dwa dni temu 50zł.... wiele taniej raczej nie znajdziesz :kwasny:

Audi A4 S4 Avant 1,9 TDI BOSE SKÓRY Świecie ? Tablica.pl :shock3:

kumpel co tak zadziwiłeś :wink:

zdziwiłem się bo mi się śniło ostatnio że sprzedajesz Audi :decayed: idziesz w krawata? :naughty:

bądź pewien że marka zostaje :banan: a co się kupi to zobaczymy :eusathink:

---------- Post dopisany at 13:14 ---------- Poprzedni post napisany at 13:13 ----------

manny stówka :decayed:

Opublikowano

jakbyś chciał A5 to znam takie ładne - w dieslu - które za odpowiednią i satysfakcjonującą kwotę właściciel by sprzedał :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

Dziękuję wszystkim za życzenia ;)

Opublikowano

manny dwieście lat w kamieniołomach:decayed::decayed::hi:

Opublikowano

kolega :whistling:

:decayed:

Opublikowano
:bry: Manny Najlepszego!!:drunk:
Opublikowano

najlepszego manny90 :drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk:

Opublikowano
jakbyś chciał A5 to znam takie ładne - w dieslu - które za odpowiednią i satysfakcjonującą kwotę właściciel by sprzedał :decayed::decayed::decayed:

ale z Ciebie żartowniś Jędrek :wink:

Opublikowano
jakbyś chciał A5 to znam takie ładne - w dieslu - które za odpowiednią i satysfakcjonującą kwotę właściciel by sprzedał :decayed::decayed::decayed:

ale z Ciebie żartowniś Jędrek :wink:

Dobis przestań przecież tego sztrucla nikt i tak nnie kupi...tam nawet pranie było suszone :wink::polew:

Opublikowano
jakbyś chciał A5 to znam takie ładne - w dieslu - które za odpowiednią i satysfakcjonującą kwotę właściciel by sprzedał :decayed::decayed::decayed:

ale z Ciebie żartowniś Jędrek :wink:

Dobis przestań przecież tego sztrucla nikt i tak nnie kupi...tam nawet pranie było suszone :wink::polew:

a poza tym spokojnie....on i tak pójdzie poniżej średniej ...z allegro.....on ma jakiś dziwny napęd....żadko spotykany .....na jedną oś ....., czy jakoś tak .....:decayed:

---------- Post dopisany at 23:37 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ----------

chyba będzie ban ....:whistling:.......:polew::polew::polew:

Opublikowano
jakbyś chciał A5 to znam takie ładne - w dieslu - które za odpowiednią i satysfakcjonującą kwotę właściciel by sprzedał :decayed::decayed::decayed:

ale z Ciebie żartowniś Jędrek :wink:

Dobis przestań przecież tego sztrucla nikt i tak nnie kupi...tam nawet pranie było suszone :wink::polew:

a poza tym spokojnie....on i tak pójdzie poniżej średniej ...z allegro.....on ma jakiś dziwny napęd....żadko spotykany .....na jedną oś ....., czy jakoś tak .....:decayed:

---------- Post dopisany at 23:37 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ----------

chyba będzie ban ....:whistling:.......:polew::polew::polew:

no i Arturooo zapomniałeś że to jest auto po pantoflu co na spoty przestał jeżdzić :polew:

PS. Jedrek takie żarty :banan:

Opublikowano

nie po pantoflu.........

ino ....

u nas na to mawiają.....

po

laciu :grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:.....

Jędruś wybacz...ale nie mogłem koledze odmówić wolnego tłumaczenia śląskiego ichniejszej nazwy :grin::grin::grin::grin::grin:

---------- Post dopisany 01-02-2014 at 07:34 ---------- Poprzedni post napisany 31-01-2014 at 23:48 ----------

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Jeszcze raz dzięki wszystkim za życzenia :wink:

manny dwieście lat w kamieniołomach:decayed::decayed::hi:

:polew:

:hi:

Opublikowano

100!! manny

---------- Post dopisany at 10:34 ---------- Poprzedni post napisany at 10:30 ----------

jakbyś chciał A5 to znam takie ładne - w dieslu - które za odpowiednią i satysfakcjonującą kwotę właściciel by sprzedał :decayed::decayed::decayed:

ale z Ciebie żartowniś Jędrek :wink:

Dobis przestań przecież tego sztrucla nikt i tak nnie kupi...tam nawet pranie było suszone :wink::polew:

a poza tym spokojnie....on i tak pójdzie poniżej średniej ...z allegro.....on ma jakiś dziwny napęd....żadko spotykany .....na jedną oś ....., czy jakoś tak .....:decayed:

---------- Post dopisany at 23:37 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ----------

chyba będzie ban ....:whistling:.......:polew::polew::polew:

no i Arturooo zapomniałeś że to jest auto po pantoflu co na spoty przestał jeżdzić :polew:

PS. Jedrek takie żarty :banan:

to u nas się spoty odbywajO :shock3::grin:

Opublikowano

Indywidualne :polew: Ja ostatnio przy okazji zakupów byłem pod Tesco :naughty:

A serio to z chęcią bym wpadł na jakiegoś spota, chociaz ten weekend odpada :decayed:

Opublikowano

siema :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.