Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak pisałem, dla mnie Bydgoszcz w najbliższych miesiącach absolutnie odpada. Kartingi na motoarenie to swietna sprawa, zupelnie inne wrazenia niz te w bydg - powaznie, nie to zebym byl stronniczy ;D. wlasnie odpadl mi termin 14 i 15 marca.

Tomek, szkoda ze nie kupiles quattro :(.

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dla mnie Toruń może być :thumbup1:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

To ja poczekam aż coś ustalicie mi odpowiada Bydgoszcz ale z największą przyjemnością odwiedzę Toruń, bo nie byłem tam od 5 lat

Opublikowano

Najpierw to weźcie udział w ankiecie dot. terminu ;)

Opublikowano
Najpierw to weźcie udział w ankiecie dot. terminu ;)

A gdzie ta ankieta :eusathink:

Opublikowano

jaka ankieta :) ja najszybciej na spot wpadne po 15 kwietnia:/ jak ogarne letni setup.... narazie znowu zalozylem male zimowki.... przez te zayebane opony w winterach..... wypolerowalem tylna kielichy przy amorkach, lekko nadkola sprzodu i yebla oslona na przegubie.....

Opublikowano
:bry: no widzę, że ankieta działa dodałem głos i wynik 50/50 :polew: ogólnie pomysł fajny podoba mi się i nie stawiam oporu jak w 80% spotów na których byłem, osobiście mi jest obojętne czy Bydgoszcz czy Toruń moje auto jak na razie odpala i jeździ więc jestem mobilny. Będę obserwował sobie dalej kapelusze i poczekam co z tego wyjdzie. Z tego co pamiętam ostatni spot był chyba w grudniu łącznie z motomaniakiem i też za dużo osób nie było więc czarno to widzę, ale pomysł fajny. To tak kilka słów ode mnie odnośnie tego co się w temacie dzieje :whistling:
Opublikowano
:whistling::naughty:
Opublikowano

Wy to jednak spamować potraficie :D

Czekam na dalszy rozwój sytuacji. Oglądałem tor przy Motoarenie - wygląda super.

Opublikowano

Patrz miejscówkę................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja tu w gościach :wink::decayed:..........................

:polew:.....ale gut idea :good:

Opublikowano

W gościach to mieliście być u mnie pod koniec 2013 :whistling:

Opublikowano
W gościach to mieliście być u mnie pod koniec 2013 :whistling:

a cycu to nie Ty na śląsku ???!!!! no więc ja Cię proszę......napiszę esa do Natalii i na bukowinę pojedzie Wiśnia zamiast Ciebie :decayed:

edit:....

Opublikowano
W gościach to mieliście być u mnie pod koniec 2013 :whistling:

a cycu to nie Ty na śląsku ???!!!! no więc ja Cię proszę......napiszę esa do Natalii i na bukowinę pojedzie Wiśnia zamiast Ciebie :decayed:

edit:....

:naughty::naughty::naughty::grin:

Opublikowano

:decayed:

---------- Post dopisany at 05:33 ---------- Poprzedni post napisany at 00:30 ----------

:hi:

Opublikowano
W gościach to mieliście być u mnie pod koniec 2013 :whistling:

a cycu to nie Ty na śląsku ???!!!! no więc ja Cię proszę......napiszę esa do Natalii i na bukowinę pojedzie Wiśnia zamiast Ciebie :decayed:

edit:....

do Bukowiny nie jadę.. brat się żeni (w planach było, że w czerwcu) :facepalm: świadkiem będę więc być muszę :whistling:

Opublikowano

:shock3:..

i co ....?????????

że czerwonej fineczki nie będziemy razem ....dul....dul....dul ?? :kwasny:

kolega :thumbdown:

Opublikowano

z kuj-pom prawie nikt nie jedzie :decayed:

Opublikowano
:shock3:..

i co ....?????????

że czerwonej fineczki nie będziemy razem ....dul....dul....dul ?? :kwasny:

kolega :thumbdown:

no niestety nie :cry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.