Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: siemanko
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: no siemka
Opublikowano

:hi:

Jedrek tym VW LT z rana na 80 to ja dawałem ci światłami :decayed:

Opublikowano

a nawet nie widziałem/nie pamiętam, że mi ktoś światłami dawał :grin::decayed:

Opublikowano

haha no tak czy siak pozdrawiam ;-)

Opublikowano
a nawet nie widziałem/nie pamiętam, że mi ktoś światłami dawał :grin::decayed:

Ehhh....Co ta kobita już z Tobą porobiła ......

---------- Post dopisany at 16:33 ---------- Poprzedni post napisany at 16:33 ----------

:decayed:...

Opublikowano
a nawet nie widziałem/nie pamiętam, że mi ktoś światłami dawał :grin::decayed:

Ehhh....Co ta kobita już z Tobą porobiła ......

---------- Post dopisany at 16:33 ---------- Poprzedni post napisany at 16:33 ----------

:decayed:...

:polew:

Opublikowano
a nawet nie widziałem/nie pamiętam, że mi ktoś światłami dawał :grin::decayed:

Ehhh....Co ta kobita już z Tobą porobiła ......

---------- Post dopisany at 16:33 ---------- Poprzedni post napisany at 16:33 ----------

:decayed:...

Na zajęcia się spieszyłem bo byłem "lekko" spóźniony ;)

Opublikowano

No no :)

Opublikowano

skąd bierzecie przetwornice do B5? bo allegro nic nie ma :/

Opublikowano

koito z lexusa :)

Opublikowano

:hi:

skąd bierzecie przetwornice do B5? bo allegro nic nie ma :/

napisz do Gwertego :wink: ...w dobrych dukatach dostaniesz u niego :wink:

Opublikowano

już ogarnąłem :wink:

Opublikowano

Pany jak wygląda temat niedzieli o 18? Coś się dzieje, Tesco czy HSW?

Opublikowano
Pany jak wygląda temat niedzieli o 18? Coś się dzieje, Tesco czy HSW?

od pół roku tylko wiatr hula

Opublikowano
:hi:
:hi: rezał ktoś w CB solara w b6 ? :naughty:

nie sądzę..

---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 08:18 ----------

proszę o informację ile osób mniej więcej będzie chętnych na wspólne spotkanie z klubem Passata 6. kwietnia, najlepiej poprzez oddanie głosu w ankiecie: http://a4-klub.pl/kujawsko-pomorskie-81/wspolne-spotkanie-kartingowe-a4-klub-and-passat-forum-319343/

:bry: ja też się piszę na to i głos już poleciał jakiś czas temu :wink:

w końcu N75 ogarnięty i w końcu idzie jak kuna rowem :kox: można grzebać dalej, a tak w ogóle zakłada już ktoś letnie? Bo ja stoję przed garażem i mam dylemat...

Opublikowano

ja chciałem,ale odpadam:facepalm: delegacja

Opublikowano
:hi:
:hi: rezał ktoś w CB solara w b6 ? :naughty:

nie sądzę..

---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 08:18 ----------

proszę o informację ile osób mniej więcej będzie chętnych na wspólne spotkanie z klubem Passata 6. kwietnia, najlepiej poprzez oddanie głosu w ankiecie: http://a4-klub.pl/kujawsko-pomorskie-81/wspolne-spotkanie-kartingowe-a4-klub-and-passat-forum-319343/

:bry: ja też się piszę na to i głos już poleciał jakiś czas temu :wink:

w końcu N75 ogarnięty i w końcu idzie jak kuna rowem :kox: można grzebać dalej, a tak w ogóle zakłada już ktoś letnie? Bo ja stoję przed garażem i mam dylemat...

siema tak się składa że zakładałem już letniaki w zeszłą sobotę

Opublikowano
:hi:
:hi: rezał ktoś w CB solara w b6 ? :naughty:

---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 08:18 ----------

[/color]proszę o informację ile osób mniej więcej będzie chętnych na wspólne spotkanie z klubem Passata 6. kwietnia, najlepiej poprzez oddanie głosu w ankiecie: http://a4-klub.pl/kujawsko-pomorskie-81/wspolne-spotkanie-kartingowe-a4-klub-and-passat-forum-319343/

:bry: ja też się piszę na to i głos już poleciał jakiś czas temu :wink:

w końcu N75 ogarnięty i w końcu idzie jak kuna rowem :kox: można grzebać dalej, a tak w ogóle zakłada już ktoś letnie? Bo ja stoję przed garażem i mam dylemat...

jeny jesze zimowki nie zbrzydly ci ? zimowki sa na snieg na mokrym leca gorzej jak letniaki ;) ja juz od 20 lutego latam

P2250664.jpg

Opublikowano
:hi:
:hi: rezał ktoś w CB solara w b6 ? :naughty:

---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 08:18 ----------

[/color]proszę o informację ile osób mniej więcej będzie chętnych na wspólne spotkanie z klubem Passata 6. kwietnia, najlepiej poprzez oddanie głosu w ankiecie: http://a4-klub.pl/kujawsko-pomorskie-81/wspolne-spotkanie-kartingowe-a4-klub-and-passat-forum-319343/

:bry: ja też się piszę na to i głos już poleciał jakiś czas temu :wink:

w końcu N75 ogarnięty i w końcu idzie jak kuna rowem :kox: można grzebać dalej, a tak w ogóle zakłada już ktoś letnie? Bo ja stoję przed garażem i mam dylemat...

jeny jesze zimowki nie zbrzydly ci ? zimowki sa na snieg na mokrym leca gorzej jak letniaki ;) ja juz od 20 lutego latam

http://s20.postimg.org/v3whx3unt/P2250664.jpg

no to juz wiem kogo mijam czesto lecącego w strone myslecinka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.