Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:

siema tak się składa że zakładałem już letniaki w zeszłą sobotę

No Marko widziałem, czoorne dekielki robią robotę :thumbup1:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

często ? a ja nie zwróciłem uwagi na twoja b6 nie mozliwe ;] chyba ze jakimś zastępczym autem śmigasz.

Opublikowano

ja wgl.zimówek nie zakładałem leżą w piwnicy i pewnie szczury je już zdżarły :grin: od października samochód w garażu stał to nie było potrzeby

Opublikowano
:hi:
:hi: rezał ktoś w CB solara w b6 ? :naughty:

nie sądzę..

---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 08:18 ----------

proszę o informację ile osób mniej więcej będzie chętnych na wspólne spotkanie z klubem Passata 6. kwietnia, najlepiej poprzez oddanie głosu w ankiecie: http://a4-klub.pl/kujawsko-pomorskie-81/wspolne-spotkanie-kartingowe-a4-klub-and-passat-forum-319343/

:bry: ja też się piszę na to i głos już poleciał jakiś czas temu :wink:

w końcu N75 ogarnięty i w końcu idzie jak kuna rowem :kox: można grzebać dalej, a tak w ogóle zakłada już ktoś letnie? Bo ja stoję przed garażem i mam dylemat...

siema tak się składa że zakładałem już letniaki w zeszłą sobotę

też już auto kojarzę, często widziałem przy Wojskowym :wink: jednak pakiet zima jeszcze zostaje ale już jest gleba z sezonu letniego :decayed:

---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:05 ----------

Artur bardzo podobna do Twojej jeździ po Grudziądzu na CGR

Opublikowano

Bula podoban czy taka sama?? jakie ma kółka?

Opublikowano

zdrowie :drunk: jutro spot pod Tesco o 20? panowie i panie bierzemy się do roboty bo straszna ujnia się dzieje :facepalm: w sumie propozycje godziny i miejsca można dogadać,propozycje?

Opublikowano

ja się pisze ale nie na 20 bo troche za pozno jakas 17 albo 18 moge byc lub po 12

Opublikowano

to 18 ? czekamy na propozycję 2 już jest.

Opublikowano

Dla mnie osiemnasta pasuje. A miejsce?

Opublikowano

:hi:

ja niestety na dzisiaj inne plany już mam - resztę mebli pomagam składać bratu :kwasny:

Opublikowano

W niedzielę ? :przebiegly:.....Hmmm......

:decayed:

Opublikowano

ślub już niedługo więc trzeba gonić w weekendy, jak w tygodniu czasu na to nie ma :thumbdown: dopiero wróciłem z castoramy, jakąś szafkę do łazienki odbieraliśmy.

Opublikowano

Czyli lipa,na 3 samochody bez sensu cos organizowac

Opublikowano

zawsze warto kawke wypić.............:whistling::naughty:

Opublikowano

Toc to jakas masakra, i weź tu cos zorganizuj

Opublikowano

Małymi kroczkami ;) ...

Opublikowano
144487-92f3a0bc84815bb28db82b4df99ddf9e.jpg
Opublikowano
Toc to jakas masakra, i weź tu cos zorganizuj

Wiśnia możemy się na błoniu umówić na piwko jak reszta ma spoty głeboko :decayed:

Opublikowano

Proszę chętnych o wpisywanie się w temacie wspólnego spotkania kartingowego. Nie spać, wiosna idzie - trzeba się ruszyć! :)

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.