Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć Panowie, moglibyście podpowiedzieć jakiegoś dobrego fachowca z Bydg lub okolicy do montażu instalacji gazowej, znajoma chce zamontować gaz do Suzuki swifta, chciałbym jej coś podpowiedzieć, a w temacie gazu zupełnie się nie orientuje. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystym sumieniem polecam Auto-flesz instalacje gazowe 694626027

Firma mieści się w Lubiczu. Znajdziesz w google bez problemu. Bardzo łatwo trafić. Pewnie powiesz, że nie będziesz tak daleko jeździć, ale już kilka aut robili w mojej rodzinie, jak i u znajomych, i tam się nie jeździ na reklamacje. Montaż jest bardzo solidny, a na efekty ich pracy aż miło popatrzeć. Szczerze polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć szukam tapicera w Bydzi mam do naprawy drobne przetarcie na fotelu skórzanym kierowcy. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie troche moze i nie na czasie no ale mysle ze cena jest na tyle dobra ze moge teraz spytac.... na poczatku kwietnia bede mial na sprzedaz swoje kola zimowe ori stalowki OOOO 15.... widac na nich gdzie niegdzie ogniska rdzy z oponami UG 7+ 2 sztuki opon kupione na zime 2011-2012 druga para dokupiona na zime 2012-2013 mysle ze jeszcze jest na nie gwarancja, mam faktury na zakup..... opony w stanie idealnym "jezdzone" tylko w zime o ile mozna to nazwac jazda.... bo ilosc kilometrow zrobionych na nich moge podac do +/- 10km :) ale musial bym sprawdzic ale spokojnie moge strzelic ze nie maja przejechane wiecej jak 7tys..... cena za caly komplet wywazonych kol gotowych do montażu 700zl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

kto jeszcze chętny na gokarty? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie się Winczako podziewa? Trzeba Go pogonić, może zrezygnuje z S4 i się na mały bolid przesiądzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja...przodu nie dalem rady ale caly gril oklejony chromem i xenon w przedliftowych tmp_2014_03_21_16_10_341600378299.jpg

Chrom jest tez wokol tylnej szyby ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja...przodu nie dalem rady ale caly gril oklejony chromem i xenon w przedliftowych http://s20.postimg.org/9jdxmtzw9/tmp_2014_03_21_16_10_341600378299.jpg

Chrom jest tez wokol tylnej szyby ;D

Lubie to :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry .

Ja to nie smialem sie. A wrecz myslalem czas gonic auto bo jest w zasiegu takich tjuningowcow. Takie a5 jak u kolegi wyzej ciezko zobaczyc zwiesniaczona. Juz z b6 jest tez lepiej byle buc sobie nie kupi. A b5 niestey takie zmodzone rarytasne poza forum ciezko zobaczyc, nawet serie z mega dobrym kolem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry .

Ja to nie smialem sie. A wrecz myslalem czas gonic auto bo jest w zasiegu takich tjuningowcow. Takie a5 jak u kolegi wyzej ciezko zobaczyc zwiesniaczona. Juz z b6 jest tez lepiej byle buc sobie nie kupi. A b5 niestey takie zmodzone rarytasne poza forum ciezko zobaczyc, nawet serie z mega dobrym kolem.

Nie no widziałem kilka szt w Bydgoszczy zrobione z jajem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 10:24 ---------- Poprzedni post napisany at 10:20 ----------

ma ktos boxa dachowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest 80% że jadę na Toruń :wink: Tylko sobie tak myślę że moglibyśmy jechać jakąś większą grupą oczywiście chodzi mi o tych co jadą z BDG fajnie będzie to wyglądać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...