Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Samochód pozostawiony na godzine pod Leroy Merlin = podpierdolona dokładka zderzaka :facepalm:

i to jeszcze w biały dzień

Opublikowano
Samochód pozostawiony na godzine pod Leroy Merlin = podpierdolona dokładka zderzaka :facepalm:

i to jeszcze w biały dzień

kocham Polskę:facepalm:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:bry:

Siema

W sobotę jestem u siebie na działce :decayed:

Opublikowano

spoko.. mi dzis za***ali wszystkie klucze do domu..... :/

Rozumiem jak ktos kradnie jedzenie, bo nie ma co żreć.... Ale takim c**jom to bym obie ręcę i jedną nogę na żywca amputował i tatuaż na czole - uwaga złodziej!

Opublikowano
:bry:

Siema

W sobotę jestem u siebie na działce :decayed:

no to Wuja jesteśmy in touch :wink: ja możliwe że na weekend w Toruniu będę

---------- Post dopisany at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ----------

spoko.. mi dzis za***ali wszystkie klucze do domu..... :/

Rozumiem jak ktos kradnie jedzenie, bo nie ma co żreć.... Ale takim c**jom to bym obie ręcę i jedną nogę na żywca amputował i tatuaż na czole - uwaga złodziej!

najlepsze jest to, że same klucze są bezużyteczne, chyba żeby Cię obserwowali dzień i noc..:facepalm:

Opublikowano
:bry:

Siema

W sobotę jestem u siebie na działce :decayed:

no to Wuja jesteśmy in touch :wink: ja możliwe że na weekend w Toruniu będę

---------- Post dopisany at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ----------

spoko.. mi dzis za***ali wszystkie klucze do domu..... :/

Rozumiem jak ktos kradnie jedzenie, bo nie ma co żreć.... Ale takim c**jom to bym obie ręcę i jedną nogę na żywca amputował i tatuaż na czole - uwaga złodziej!

najlepsze jest to, że same klucze są bezużyteczne, chyba żeby Cię obserwowali dzień i noc..:facepalm:

myślę , że chociaż na trochę się zgadamy Prezes :wink4:

co trzeba mieć w bani żeby klucze kraść :doh:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
mam nadzieje ze dasz duze znizki bo na tej stronie ceny sa conajmniej :thumbdown:

dogadamy się

Opublikowano
spoko.. mi dzis za***ali wszystkie klucze do domu..... :/

Rozumiem jak ktos kradnie jedzenie, bo nie ma co żreć.... Ale takim c**jom to bym obie ręcę i jedną nogę na żywca amputował i tatuaż na czole - uwaga złodziej!

więzienia puste......a nie jeszcze ...skur....ów utrzymuję :wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:....prewencja by była zayebista :naughty:

Opublikowano

:hi:

dobis, wczoraj widziałem tą Twoją strzałę pod Mondi.. skubana prezentuje się świetnie :naughty:

Opublikowano
:hi:

dobis, wczoraj widziałem tą Twoją strzałę pod Mondi.. skubana prezentuje się świetnie :naughty:

a dziękuję Jędrku.....mi też się podoba:decayed:

Opublikowano

:hi:

Potrzebuję kogoś z VAGiem do CANa i obsługą długiego kodowania żeby włączyć doświetlanie zakrętów

Opublikowano

Pany siedzę w Świeciu tydzień są jakieś spoty na weekendzie lub w tygodniu ????

Opublikowano
Pany siedzę w Świeciu tydzień są jakieś spoty na weekendzie lub w tygodniu ????

jutro trochę z rana latam po mieście to można za dnia się zgadać później wyjazd do Torunia a w tygodniu jak najbardziej jestem za:wink:

Opublikowano
Pany siedzę w Świeciu tydzień są jakieś spoty na weekendzie lub w tygodniu ????

jutro trochę z rana latam po mieście to można za dnia się zgadać później wyjazd do Torunia a w tygodniu jak najbardziej jestem za:wink:

już dziś widziałem na mieście przejazdem b5 z tego co dobrze zapamiętałem to 19 gwint srebrna kombi...

Opublikowano
Pany siedzę w Świeciu tydzień są jakieś spoty na weekendzie lub w tygodniu ????

jutro trochę z rana latam po mieście to można za dnia się zgadać później wyjazd do Torunia a w tygodniu jak najbardziej jestem za:wink:

już dziś widziałem na mieście przejazdem b5 z tego co dobrze zapamiętałem to 19 gwint srebrna kombi...

to nasz człowiek :wink:

Opublikowano
:hi:

Potrzebuję kogoś z VAGiem do CANa i obsługą długiego kodowania żeby włączyć doświetlanie zakrętów

w jakim aucie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.