Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

silniczek słaby, 1.4TFSI 140 koni - taki mają u Konarzewskiego. Wnętrze mi się bardzo podoba - chociaż wiem, że są różne gusta. w środku jest pojemniejsze niż moje poprzednie A3, plastiki są lepszej jakości. spory bagażnik. naprawdę pozytywne zaskoczenie. skrzynia oczywiście S-tronic. szkoda, że nie mieli diesla... ale już jakiś pogląd na to auto mam :naughty:

A mówiłeś że czekasz na B9 :naughty:

kiedy? bo nie przypominam sobie.. od dawna mówiłem, że chciałem A6 C7.. ale takie, które bym chciał sporo przekracza ewentualny budżet.

nie wiem czy sprzedam swoje auto, w sumie nie planowałem.. ale w zeszłym tygodniu kolega dzwonił, że jego znajomy chce kupić A5 i chciałby się przymierzyć do mojej.. jak obejrzał to stwierdził, że nie chce szukać nigdzie dalej tylko odkupić ode mnie :grin: ale szczerze mówiąc... nie wiem czy chcę się już pozbywać tego auta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

To znaczy chciałem powiedzieć ze pisałeś w ktorymś wątku ( dotyczącym premiery B9 ), no chyba że to mi się pomyliło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tam to tak.. bo nie wiadomo na co wymienić, opcje są różne.. no i nie wiadomo przede wszystkim KIEDY wymienić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze Eltom jest chętny na spota, wczoraj z nim rozmawiałem... A to już nas trzech :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...